App Store Google Play

У Дніпрі відкрили виставку, присвячену полоненим українським морякам

10 Квітня 20:30
У Дніпрі відкрили виставку, присвячену полоненим українським морякам

Сьогодні, 10 квітня, у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністації відкрили виставку, яка присвячена полоненим українським морякам, які вже майже півроку знаходяться у полоні росіян. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначила Олена Солоніна, авторка виставки та волонтерка, ідея виставки з’явилася після того, як відома художниця Беата Куркуль опублікувала свою роботу «Маленький кораблик, повертайся додому», присвячену захопленим морякам.

«Після публікації роботи Беати Куркуль мачуха наймолодшого полоненого Андрія Ейдера звернулася до усіх українських художників із закликом підтримати моряків, написавши картини», - розповіла Олена Солоніна.

На виставці представлено 24 картини – саме стільки українських моряків перебуває у російському полоні після подій поблизу Керченської протоки. Кожна з картин у майбутньому буде передана полоненим.

На роботах можна побачити різноманітні сюжети, які пов’язані з буремними подіями листопада 2018 року.

Як зазначила Наталія Шуліка, начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА, з часу подій біля Керченської протоки в області було проведено низку заходів на підтримку моряків.

«Ми активно підтримуємо наших полонених моряків. Ми піднімали прапор ВМС України біля ОДА, проводили флешмоб на підтримку бійців біля найвищого Державного Прапору тощо. Цим ми демонструємо нашу підтримку морякам, які наразі знаходяться у полоні», - зазначила Наталія Шуліка.

Окрім картин на виставці можна знайти підготовлені конверти, куди кожен відвідувач має змогу покласти свій лист до українських бійців. Після проведення виставки ці листи відправлять у російське СІЗО «Лєфортово», де наразі перебувають моряки.

Відвідати виставку можна до наступного понеділка, після чого вона переміститься до Музею АТО.

Нагадаємо, що 25 листопада, близько 20:00 у нейтральних водах поблизу Кримського півострова росіяни атакували групу українських суден, одним із яких був броньований артилерійський катер "Нікополь".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...