App Store Google Play

У Дніпрі відкрили виставку, присвячену полоненим українським морякам

10.04.2019 20:30
У Дніпрі відкрили виставку, присвячену полоненим українським морякам

Сьогодні, 10 квітня, у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністації відкрили виставку, яка присвячена полоненим українським морякам, які вже майже півроку знаходяться у полоні росіян. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначила Олена Солоніна, авторка виставки та волонтерка, ідея виставки з’явилася після того, як відома художниця Беата Куркуль опублікувала свою роботу «Маленький кораблик, повертайся додому», присвячену захопленим морякам.

«Після публікації роботи Беати Куркуль мачуха наймолодшого полоненого Андрія Ейдера звернулася до усіх українських художників із закликом підтримати моряків, написавши картини», - розповіла Олена Солоніна.

На виставці представлено 24 картини – саме стільки українських моряків перебуває у російському полоні після подій поблизу Керченської протоки. Кожна з картин у майбутньому буде передана полоненим.

На роботах можна побачити різноманітні сюжети, які пов’язані з буремними подіями листопада 2018 року.

Як зазначила Наталія Шуліка, начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА, з часу подій біля Керченської протоки в області було проведено низку заходів на підтримку моряків.

«Ми активно підтримуємо наших полонених моряків. Ми піднімали прапор ВМС України біля ОДА, проводили флешмоб на підтримку бійців біля найвищого Державного Прапору тощо. Цим ми демонструємо нашу підтримку морякам, які наразі знаходяться у полоні», - зазначила Наталія Шуліка.

Окрім картин на виставці можна знайти підготовлені конверти, куди кожен відвідувач має змогу покласти свій лист до українських бійців. Після проведення виставки ці листи відправлять у російське СІЗО «Лєфортово», де наразі перебувають моряки.

Відвідати виставку можна до наступного понеділка, після чого вона переміститься до Музею АТО.

Нагадаємо, що 25 листопада, близько 20:00 у нейтральних водах поблизу Кримського півострова росіяни атакували групу українських суден, одним із яких був броньований артилерійський катер "Нікополь".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...