App Store Google Play

У Дніпрі реконструюють будівлю басейну школи-інтернату №3

10.04.2019 19:00
У Дніпрі реконструюють будівлю басейну школи-інтернату №3

На місці будівлі старого басейну – сучасний спортивно-лікувальний комплекс. Його для учнів Дніпровської школи-інтернату №3 створює обласна адміністрація. Там займатимуться понад 400 дітей, які мають проблеми зі спиною. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школярі всіх закладів повинні вчитися в комфортних умовах. У нашому регіоні створюємо спортивно-лікувальний комплекс для учнів Дніпровської школи-інтернату №3. Там займатимуться діти зі сколіозом. У ньому буде все для водолікування: від спеціальних душових до величезного басейну», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Школа-інтернат №3 у Дніпрі – особлива

Школа-інтернат №3 у Дніпрі – особлива. Там допомагають дітям, які мають проблеми зі спиною. Учні закладу паралельно навчаються та оздоровлюються. У школі – повний «пакет» реабілітації, однак досі немає найважливішого – лікувального плавання. Басейн закрили понад 20 років тому – будівля була в аварійному стані.

«Ми працюємо над тим, щоб учні отримувати якомога більше процедур. Лікувальна фізкультура та масажі – між звичайними уроками. Навіть у класах – спеціальні лежаки: на них діти відпочивають для розвантаження спини. Однак повне розвантаження м’язів можливе лише завдяки плаванню. Саме тому нам дуже потрібен басейн», – пояснила вчитель української мови та літератури Олександра Готвянська.

Сучасний спортивно-лікувальний комплекс для дітлахів створює Дніпропетровська ОДА

Сучасний спортивно-лікувальний комплекс для дітлахів створює Дніпропетровська ОДА. Приміщення старого басейну переробляють повністю: уже замінили покрівлю та вікна, утеплили та обшили різнокольоровою плиткою фасад. У підвалі встановили потужні фільтри для очистки води, теплообмінники, що регулюватимуть температуру в басейні, підвели комунікації.

«Із нетерпінням чекаю на відкриття басейну. Через рік я закінчу школу, тому хочу встигнути полікуватися там», – сказала десятикласниця Марія Демура.

На першому поверсі будівлі облаштували кімнату під лабораторію. Там слідкуватимуть за станом води. Буде й тренажерна зала, кабінети медиків, масажні, душові для гідропатії та роздягальні.

Там допомагають дітям, які мають проблеми зі спиною

Вхід у басейн – на другому поверсі. Чашу довжиною 25 метрів уже встановили. Її глибина – від метру до п’яти. Це потрібно, щоб займатися могли як молодші учні, так і старшокласники. Незабаром дно басейну вистелять спеціальною плівкою-лайнером, установлять вишки для стрибків та трибуни для глядачів.

«Я дуже люблю плавати, тому поява басейну для мене – свято. Плавання пришвидшить процес лікування, допоможе розвинути правильну координацію рухів», – сказала семикласниця Марія Боровикова.

Повністю готова – велика спортивна зала на третьому поверсі. Стелі в ній не страшні удари м’ячем, а стіни не бояться вогню – обшиті ламінованим гіпсокартоном.

 Вхід у басейн – на другому поверсі. Чашу довжиною 25 метрів уже встановили

«Навчаюся у цій школі з першого класу. Радію, що незабаром у нас з’явиться власний спортивний комплекс. Це покращить процес оздоровлення. А ще я чекаю басейн, бо просто люблю плавати», – поділився п’ятикласник Іван Туренко.

У розпалі – роботи на даху та всередині двоповерхової прибудови. Її звели для школярів із інвалідністю. Там установлять ліфт, що доставлятиме учнів прямо до басейну. Також облаштують комфортні просторі роздягальні та спеціальні санвузли.

У школі-інтернаті №3 – понад 400 вихованців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...