Сплюндровану дошку пам`яті Героїв Солонянщини до виборів вирішили не відновлювати. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку місцевої газети "Вперед" на Facebook.
Замість світлин загиблих героїв нині тут висить напис "Тут відбувся акт наруги та зневаги до пам'яті українців, що віддали своє життя за наш мир і спокій".
Як йдеться у повідомленні, підозрюваного у скоєному злочині відпустили. Втім, слідство триває.
Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 березня у центрі смт Солоного, що на Січеславщині, невідомі особи познущалися над Дошкою вшанування загиблих Героїв Солонянщини. Вандали зірвали з неї фотографії, вирвали квіти та витягнули трубу для прапора.
Не встигли місцеві мешканці до кінця відновити Дошку, як їм повідомили, що невідомий знову зриває світлини, розміщені на стелі. Перехожі, які стали свідком інциденту, схопити молодика не встигли - злочинець виявився дуже спритним. На місце одразу викликали поліцію, яка разом з активістами відправилася на пошуки винуватого. Врешті-решт підозрюваного затримали.
Раніше повідомлялося, що Алея Пам'яті на ж/м Лівобережний у Дніпрі перетворилася на парк розваг.
Автор: Домінік ФРАНКО