App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА реконструює Апостолівську школу №1

10.04.2019 13:00
Дніпропетровська ОДА реконструює Апостолівську школу №1

Апостолівська школа №1 набуває сучасного вигляду і ззовні, і всередині. Праве крило вже осучаснене – там діти навчаються в яскравих класах. Наразі у розпалі – реконструкція лівого крила закладу. Вже на фініші – термомодернізація фасаду. У такому форматі Дніпропетровська облдержадміністрація приводить до ладу школи в різних населених пунктах регіону. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Якісне навчання має бути доступним для всіх дітей Дніпропетровщини. Одночасно по всій області осучаснюємо понад 30 шкіл. У розпалі – другий етап масштабної реконструкції Апостолівської школи №1», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Масштабне перетворення Апостолівської школи №1 на сучасний заклад розпочалося понад півроку тому, а вже готове право крило будівлі. Там – світлі коридори та різнокольорові класи із новітнім обладнанням.

Термомодернізація фасаду – на фініші

«Раніше один проектор ділили між декількома вчителями. Натомість зараз у кожного – своя мультимедійна дошка. Це допомагає якісному засвоєнню знань», – розповіла вчителька математики та фізики Яна Лавська.

«Мені дуже подобається, як змінюється школа. Тепер робимо різні презентації, і вчитель використовує відеоматеріали на уроці. Це дуже зручно, а головне – цікаво», – сказала учениця 8 класу Марія Біліченко.

Нині у розпалі – осучаснення лівого крила. На 2-му поверсі стіни обшивають гіпсокартоном, на 3-му – вже шпаклюють.

Вже готове праве крило будівлі

Там розташують кабінети початкових класів та ресурсну кімнату. Зараз малеча навчається в готових кабінетах правого крила.

«Школа стала яскравою, чудовою і затишною, – поділилася учениця 2 класу Ксюша Ялсакова. – Вже не можу дочекатися, коли побачу свій оновлений клас. Сподіваюся, він буде такий саме гарний, як і цей».

На 3-му поверсі облаштують школу робототехніки. Там отримуватимуть базові навички майбутні інженери та айтішники.

Навкруги – багато кольорів

«Школа робототехніки – гарна ідея. Обов’язково ходитиму туди. Чула, закуплять спеціальне обладнання, тож можна буде попрактикуватися», – розповіла учениця 8 класу Ольга Зінченко.

На фініші – утеплення фасаду та облаштування його біло-жовтою плиткою. На пришкільній території будівельники укладають бруківку. Облицьовують ґанки та пандуси. Після реконструюють і величезний шкільний стадіон.

В Апостолівській школі №1 – 560 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...