App Store Google Play

У Нікополі «з нуля» зводять сучасний спорткомплекс з басейнами

09.04.2019 13:40
У Нікополі «з нуля» зводять сучасний спорткомплекс з басейнами

У центральному парку Нікополя «з нуля» зводять спорткомплекс.  Там будуть перші в місті басейни та тренажерна зала. Підрядники вже вирили котлован для одноповерхової будівлі, нині проводять бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«Розвиваємо спортивну інфраструктуру на Дніпропетровщині. Зокрема, у Дніпрі реконструювали стадіон «Олімпійські резерви», у Слобожанському збудували новий спорткомплекс, облаштували міні-футбольні поля зі штучним покриттям у Юр’ївці, Кам’янському, Васильківці, Солоному. Нині будуємо ще один спорткомплекс – у Нікополі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Спорткомплекс облаштовують у центральному парку Перемоги. Підрядники вже вирили котлован, залили бетонну «чашу». У новій будівлі буде два басейни: один для дорослих, інший - для дітей.

«Басейн для дорослих буде розміром 25 на 14 метрів, на чотири доріжки. Дитячий – 9 на 12 метрів. Поруч облаштуємо роздягальні, душові та спортивну залу з тренажерами. Зробимо і паркувальний майданчик», – розповів прораб підрядної організації Владимир Носик.

Місцеві такому будівництву радіють. Найбільше очікують на басейн, адже нині у 100-тисячному Нікополі займатися плаванням ніде.

«Давно мріяли про басейн. Нас підтримала область. Радіємо, що містяни матимуть сучасні умови для тренувань», – сказала начальник управління молоді та спорту міської ради Нікополя Таїсія Мамонтова.  

«Все життя мешкаю у Нікополі. Раніше тут був басейн, ще моя мама там займалася. Але він давно не працює. Нам потрібен новий, хотіла б свою дитину відвести на плавання», – сказала місцева мешканка Катерина Василенко. 

Будівництво – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...