App Store Google Play

У Нікополі «з нуля» зводять сучасний спорткомплекс з басейнами

9 Квітня 13:40
У Нікополі «з нуля» зводять сучасний спорткомплекс з басейнами

У центральному парку Нікополя «з нуля» зводять спорткомплекс.  Там будуть перші в місті басейни та тренажерна зала. Підрядники вже вирили котлован для одноповерхової будівлі, нині проводять бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«Розвиваємо спортивну інфраструктуру на Дніпропетровщині. Зокрема, у Дніпрі реконструювали стадіон «Олімпійські резерви», у Слобожанському збудували новий спорткомплекс, облаштували міні-футбольні поля зі штучним покриттям у Юр’ївці, Кам’янському, Васильківці, Солоному. Нині будуємо ще один спорткомплекс – у Нікополі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Спорткомплекс облаштовують у центральному парку Перемоги. Підрядники вже вирили котлован, залили бетонну «чашу». У новій будівлі буде два басейни: один для дорослих, інший - для дітей.

«Басейн для дорослих буде розміром 25 на 14 метрів, на чотири доріжки. Дитячий – 9 на 12 метрів. Поруч облаштуємо роздягальні, душові та спортивну залу з тренажерами. Зробимо і паркувальний майданчик», – розповів прораб підрядної організації Владимир Носик.

Місцеві такому будівництву радіють. Найбільше очікують на басейн, адже нині у 100-тисячному Нікополі займатися плаванням ніде.

«Давно мріяли про басейн. Нас підтримала область. Радіємо, що містяни матимуть сучасні умови для тренувань», – сказала начальник управління молоді та спорту міської ради Нікополя Таїсія Мамонтова.  

«Все життя мешкаю у Нікополі. Раніше тут був басейн, ще моя мама там займалася. Але він давно не працює. Нам потрібен новий, хотіла б свою дитину відвести на плавання», – сказала місцева мешканка Катерина Василенко. 

Будівництво – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...