App Store Google Play

У Кривому Розі за кошти області та Світового банку побудували сучасну амбулаторію

09.04.2019 12:40
У Кривому Розі за кошти області та Світового банку побудували сучасну амбулаторію

На Січеславщині замість сірих зашкарублих будівель колишніх поліклінік з’являються сучасні амбулаторії. Світлі доглянуті приміщення, оснащені новим обладнанням. Такий заклад тепер мають і 3,5 тис мешканців віддаленого мікрорайону Кривого Рогу – селища Мотронівка. Амбулаторію №10 облаштували спільним коштом Світовий банк та область. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна медицина має бути доступною для всіх мешканців області. Реконструюємо медзаклади по всій області, оснащуємо їх сучасним обладнанням. Спільно зі Світовим банком відкрили в регіоні вже 29 нових амбулаторій», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Мешканці селища Мотронівка, що в Інгулецькому районі Кривого Рогу, чекали на амбулаторію давно. До найближчого медзакладу було з 10 км.

Тепер сучасний медзаклад..

Нову амбулаторію облаштували на першому поверсі гуртожитку, побудованому ще в післявоєнні роки. Термомодернізували фасад, всередині провели капремонт. Замінили всі комунікації, пофарбували стіни. Привели до ладу й територію навколо – поклали тротуарну плитку, установили лави. Придбали необхідне медобладнання.

«Раніше далеченько було ходити до амбулаторії, і вона не була такою гарною та затишною. А тут все новеньке. Це дуже добре», – поділилася школярка Вікторія Беренда.

..мають і 3,5 тис мешканців Мотронівки

В амбулаторії – кабінет сімейного лікаря, денний стаціонар, маніпуляційна, лабораторія для обробки аналізів, кабінет щеплення.

«Ми дуже раді, що маємо тепер нову амбулаторію, із сучасним обладнанням. Тут так красиво, немає слів! Дякуємо всім, хто причетний до її створення», – сказала місцева Олена Беренда.

Із сімейним лікарем Варварою Кокошинською вже підписали декларації майже 2 тис людей. В її кабінеті можна і артеріальний та очний тиск заміряти, і електрокардіограму зробити. Є електронні ваги для дорослих і немовлят, сучасне гінекологічне крісло для огляду жінок.

Привели до ладу і навколишню територію

«Медперсоналу дуже комфортно працювати в таких умовах. Для роботи маємо все необхідне. А головне – якісне обслуговування нарешті матимуть і мешканці нашого мікрорайону», – підкреслила сімейний лікар Варвара Кокошинська.

У новій амбулаторії працює і аптечний пункт. Раніше в мікрорайоні взагалі аптек не було.

В амбулаторії – кабінет сімейного лікаря,..

«В аптеці можна придбати медикаменти й за програмою «Доступні ліки», – розповіла в.о. головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу №6 Алла Семеніхіна. – Це дуже зручно. Пацієнт приходить до лікаря, отримує електронний рецепт і відразу ж, на місці, може взяти ліки».

Проект «Покращення охорони здоров’я на службі у людей» розрахований до 2020 року. Його втілюють Світовий банк реконструкції та розвитку, Міністерство охорони здоров'я України та Дніпропетровська ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...