App Store Google Play

У Дніпрі обіцяють реконструювати лікарні

9 Квітня 08:00
У Дніпрі обіцяють реконструювати лікарні

У Дніпрі стартує реконструкція лікувальних закладів, які повернуто з обласного підпорядкування у комунальну власність міста. Так, уже цього року планують розпочати роботи у дитячих лікарнях № 5 та № 6. Наразі розробляють відповідні проекти, після їхнього завершення буде відомий кошторис. Оновлюватимуть будівлі (ззовні та всередині) та медичне обладнання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«Усі лікувальні заклади, які у 2011 році було передано в підпорядкування області, повернуто до комунальної власності Дніпра. Їх поступово плануємо реконструювати, щоб створити сучасні комфортні умови для наших пацієнтів. Прийнято рішення розпочати з дитячих лікарень № 5 та № 6. Зокрема, у шостій лікарні реконструкція відбуватиметься коштом міського бюджету, а в дитячій лікарні № 5 – коштом обласного», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

Реконструкцію в дитячій лікарні № 6 проводитимуть поетапно без переселення стаціонарних відділень, оскільки цей лікувальний заклад має три корпуси. Тут також облаштують прилеглу територію та дитячий майданчик.

«Звісно, реконструкція лікарні вже на часі, оскільки три корпуси були побудовані у 1962-му, 1970-му та 1982 роках відповідно. Очікуємо, що будуть створені сучасні умови – одно- та двомісні палати з усіма зручностями і для дітей, і для їхніх батьків», – сказав генеральний директор дитячої лікарні № 6 Віктор Слатвіцький.

Водночас у лікарні № 5, яка розміщується в одній будівлі за адресою: вул. Івана Акінфієва, 5, вже готуються до переїзду в інші приміщення на час реконструкції.

«Частково відділення лікарні переїжджають до дитячої лікарні № 2 (вул. Антоновича, 29) та до консультативно-діагностичної служби нашого закладу на вулиці Шевченка, 6а. Дуже тішить, що після реконструкції у нас з’явиться водолікарня, яка дуже необхідна для діагностики, лікування та відновлення дітей із захворюваннями нервової системи, на чому й спеціалізується наш заклад», – додала генеральний директор дитячої лікарні № 5 Наталія Фоменкова.

Нагадаємо, до комунальної власності Дніпра повернуто 5 поліклінік, 7 стоматологічних поліклінік та 17 лікарень, які у 2011 році були передані в обласне підпорядкування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...