App Store Google Play

У Дніпрі обіцяють реконструювати лікарні

09.04.2019 08:00
У Дніпрі обіцяють реконструювати лікарні

У Дніпрі стартує реконструкція лікувальних закладів, які повернуто з обласного підпорядкування у комунальну власність міста. Так, уже цього року планують розпочати роботи у дитячих лікарнях № 5 та № 6. Наразі розробляють відповідні проекти, після їхнього завершення буде відомий кошторис. Оновлюватимуть будівлі (ззовні та всередині) та медичне обладнання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«Усі лікувальні заклади, які у 2011 році було передано в підпорядкування області, повернуто до комунальної власності Дніпра. Їх поступово плануємо реконструювати, щоб створити сучасні комфортні умови для наших пацієнтів. Прийнято рішення розпочати з дитячих лікарень № 5 та № 6. Зокрема, у шостій лікарні реконструкція відбуватиметься коштом міського бюджету, а в дитячій лікарні № 5 – коштом обласного», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

Реконструкцію в дитячій лікарні № 6 проводитимуть поетапно без переселення стаціонарних відділень, оскільки цей лікувальний заклад має три корпуси. Тут також облаштують прилеглу територію та дитячий майданчик.

«Звісно, реконструкція лікарні вже на часі, оскільки три корпуси були побудовані у 1962-му, 1970-му та 1982 роках відповідно. Очікуємо, що будуть створені сучасні умови – одно- та двомісні палати з усіма зручностями і для дітей, і для їхніх батьків», – сказав генеральний директор дитячої лікарні № 6 Віктор Слатвіцький.

Водночас у лікарні № 5, яка розміщується в одній будівлі за адресою: вул. Івана Акінфієва, 5, вже готуються до переїзду в інші приміщення на час реконструкції.

«Частково відділення лікарні переїжджають до дитячої лікарні № 2 (вул. Антоновича, 29) та до консультативно-діагностичної служби нашого закладу на вулиці Шевченка, 6а. Дуже тішить, що після реконструкції у нас з’явиться водолікарня, яка дуже необхідна для діагностики, лікування та відновлення дітей із захворюваннями нервової системи, на чому й спеціалізується наш заклад», – додала генеральний директор дитячої лікарні № 5 Наталія Фоменкова.

Нагадаємо, до комунальної власності Дніпра повернуто 5 поліклінік, 7 стоматологічних поліклінік та 17 лікарень, які у 2011 році були передані в обласне підпорядкування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...