App Store Google Play

Півстолітню будівлю в Іларіоновому перетворюють на школу «нового покоління»

09.04.2019 11:40
Півстолітню будівлю в Іларіоновому перетворюють на школу «нового покоління»

Стильний дизайн, комфортні кабінети, новітнє обладнання. У таких умовах вже навчаються учні Іларіонівської опорної школи. У 2018-му за модернізацію півстолітньої будівлі взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині підрядники завершили осучаснення третього поверху та розпочали ремонт на другому. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Дітям кожного населеного пункту маємо забезпечити якісні освітні умови. На Дніпропетровщині модернізуємо зо три десятки шкіл. Заклади довгий час не знали жодного капремонту. Один з таких – в селищі Іларіоновому Синельниківського району. Нині там повним ходом йде реконструкція опорної школи», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Ззовні та всередині – різнобарв’я кольорів

Іларіонівська опорна школа радує око учнів та вчителів яскравими кольорами. І не лише своїм сонячно-жовтим фасадом. «Різнобарв’я» буяє і всередині. На третьому поверсі підрядники осучаснили всі 12 кабінетів.

Класи – немов веселка: українську мову та літературу школярі вивчають  у бузковому кабінеті, математику опановують у червоному, фізику – у помаранчевому.

«У дітей «горіли» очі, коли вони заходили до відремонтованих класів, - розповіла заступник з навчальної роботи Іларіонівської опорної школи Ірина Кравець. - Ми всі були вражені тим, наскільки змінилась наша школа.  Діти, батьки та вчителі – у захваті». 

 «Заклад третього покоління» та «школа з американських серіалів» - так говорять про рідний заклад учні та вчителі

«Школа з американських серіалів». Так між собою називають осучаснений навчальний заклад учні. І зізнаються: відтепер на уроки ходять із більшим натхненням.

«Дуже подобається сучасний дизайн школи. Вона тепер, як в американських серіалах, саме про таку ми мріяли, - зізналась учениця 10 класу Іларіонівської школи Олена Шевчик. - До ремонту школа була якоюсь похмурою, не дуже хотілося ходити на уроки. Зараз вона така яскрава та гарна, що на навчання йдемо з радістю». 

 перетворяться на сучасні й гарні

«Ми ходили до школи, у якій навчалися ще наші дідусі. А тепер вона зовсім змінилася. Школа сучасна, а яскраві кольори надихають навчатися. Я про таку мріяла», - сказала учениця 10 класу Іларіонівської школи Марина Бахрутдінова.

Нині ремонтні роботи - на другому поверсі.

 Іларіонівська опорна школа – найбільша в Синельниківському районі

«Те, що ми вже бачимо, перевершило усі наші очікування. Це якась «школа третього покоління», настільки вона сучасна та стильна, - зізнається в. о. директора Іларіонівської школи Катерина Філатова. – Діти із нетерпінням чекали, коли ж завершаться канікули і можна знову сюди повернутися. Навіть не вірилось, що учні з таким задоволенням можуть іти до школи». 

Потім за планом – модернізація спортивної зали та їдальні.

Іларіонівська опорна школа – найбільша в Синельниківському районі. У закладі навчаються більше тисячі хлопців та дівчат.

Раніше повідомлялося, що у Чкаловому облаштовують новий дитсадочок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...