App Store Google Play

33 аеродроми за три дні: як Дмитро Комаров встановлював рекорд на Січеславщині

09.04.2019 10:40
33 аеродроми за три дні: як Дмитро Комаров встановлював рекорд на Січеславщині

33 аеродроми за три дні - такий всеукраїнський рекорд встановили мандрівник Дмитро Комаров і льотчик Ігор Табанюк. Під час польоту на чотиримісному літаку вони побачили снігові вершини Карпат і гектари вирубаних лісів. А ще відвідали аеродром в Слобожанському. Як зустрічали рекордсменів на Січеславщині йдеться в сюжеті "Деталей" на 34 каналі, передає Дніпроград.

На невеликому літаку вони приземляються на аеродромі Кам'янка. І вже за мить навколо - майже півсотні людей, які вітають майбутніх рекордсменів. Спочатку роблять фото команди, а вже потім фотографуються з шанувальниками.

Трохи втомилися, але готові йти до кінця. Точніше, летіти. За два дні авіаподорожі телеведучий Дмитро Комаров і льотчик Ігор Табанюк побачили майже всю Україну з висоти пташиного польоту - від далеких карпатських гір до безкрайніх просторів Січеславщини. Були вражені неймовірною красою, проте кілька речей їх засмутили.

"Побачив масштаби вирубки лісів в Карпатах, це жахає і змушує просто задуматися і терміново дати якийсь сигнал, щоб піднімали цю проблему. Це біда", - говорить Дмитро Комаров.

До такої всеукраїнської експедиції мандрівники готувалися місяць. Придумав і розробив авіамаршрут професійний льотчик Ігор Табанюк. Сам він - трохи обабіч, ще не звик до такої уваги. Проте розповідає: рекордний політ - мрія його життя.

"Мені через три місяці буде 58 років. Кожен чоловік повинен побудувати будинок, посадити дерево, виростити сина. Я як би все зробив. Але життя не закінчилося. Я думаю: що ж я ще не зробив? Я не здійснив рекорд!" - ділиться враженнями льотчик.

Через півгодини мандрівники вирушають далі. Наостанок перевіряють графік і включають двигун.

Наступна зупинка - село Широке в Запорізькій області. А вже через день - Коломия, де і закінчується подорож.

Загалом рекордсмен пролетіли більше 3000 кілометрів. Таким польотом хотіли привернути увагу до аеродромів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...