App Store Google Play

Юні дніпряни перемогли на міжнародному конкурсі талантів у Польщі

8 Квітня 15:00
Юні дніпряни перемогли на міжнародному конкурсі талантів у Польщі

Діти з Дніпра стали переможцями на міжнародному конкурсі талантів "ZIRKA", який відбувся у Кракові, Польща. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила керівниця фестивалю Ніка Рудакова, передає Дніпроград.

Цьогоріч фестиваль мав підназву "Коронація зірок-2019". Вперше за роки існування він відбувся у Польщі. На нього завітали представники з України, Білорусі, Польщі та Люксембургу - усього 57 учасників, ще 130 дітей взяли участь заочно. Наймолодшому учаснику - 8 років.

"Основна мета фестивалю - імідж Україні у світі. Ми хочемо показати, що Україна має високий рівень культури і в нас дійсно займаються вихованням талантів. Одна з важливих задач - протидія інформаційній війні, яку ведуть проти нашої країни, через культуру і творчість. Наприклад, у минулому році у фестивалі брали участь діти з 12 країн. Думаю, ми змогли показати Україну як доброзичливу, талановиту і культурну, яка готова до євроінтеграції", - зазначила Ніка Рудакова.

Діти змагалися у таких номінаціях, як вокал академічний, народний та естрадний, хореографія, інструментальний жанр, акторська майстерність. В цілому програма фестивалю тривала 8 годин. Судили учасників міжнародне журі у складі 7 професіоналів різних жанрів.

Цьогоріч володарем гран-прі міжнародного фестивалю стали вихованці колективу "Браво" з Дніпра та колективу "Зорецвіт" Синельниківсього району.

Раніше повідомлялося, що до Дніпра на Всеукраїнський дитячий конкурс краси завітали наймолодші моделі з різних міст України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...