App Store Google Play

Юні дніпряни перемогли на міжнародному конкурсі талантів у Польщі

08.04.2019 15:00
Юні дніпряни перемогли на міжнародному конкурсі талантів у Польщі

Діти з Дніпра стали переможцями на міжнародному конкурсі талантів "ZIRKA", який відбувся у Кракові, Польща. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила керівниця фестивалю Ніка Рудакова, передає Дніпроград.

Цьогоріч фестиваль мав підназву "Коронація зірок-2019". Вперше за роки існування він відбувся у Польщі. На нього завітали представники з України, Білорусі, Польщі та Люксембургу - усього 57 учасників, ще 130 дітей взяли участь заочно. Наймолодшому учаснику - 8 років.

"Основна мета фестивалю - імідж Україні у світі. Ми хочемо показати, що Україна має високий рівень культури і в нас дійсно займаються вихованням талантів. Одна з важливих задач - протидія інформаційній війні, яку ведуть проти нашої країни, через культуру і творчість. Наприклад, у минулому році у фестивалі брали участь діти з 12 країн. Думаю, ми змогли показати Україну як доброзичливу, талановиту і культурну, яка готова до євроінтеграції", - зазначила Ніка Рудакова.

Діти змагалися у таких номінаціях, як вокал академічний, народний та естрадний, хореографія, інструментальний жанр, акторська майстерність. В цілому програма фестивалю тривала 8 годин. Судили учасників міжнародне журі у складі 7 професіоналів різних жанрів.

Цьогоріч володарем гран-прі міжнародного фестивалю стали вихованці колективу "Браво" з Дніпра та колективу "Зорецвіт" Синельниківсього району.

Раніше повідомлялося, що до Дніпра на Всеукраїнський дитячий конкурс краси завітали наймолодші моделі з різних міст України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...