App Store Google Play

Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

08.04.2019 10:20
Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко провів чергову зустріч з мешканцями Дніпра та запевнив їх у своїй підтримці. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цього разу з політиком зустрілися мешканці об'єднань співласників багатоквартирних будинків житлового масиву Кротова. У свій час зазначений мікрорайон був збудований для робітників сусіднього шинного заводу. Наразі у громадян накопичилася низка питань, які вони озвучили Андрію Денисенку.

У першу чергу дніпрян турбує благоустрій території навколо їхніх будинків. Вже протягом декількох років просто біля багатоповерхівок розташована недобудова, яка встигла перетворитися на звалище, що притягує до себе асоціальних особистостей та несе небезпеку для місцевих мешканців. Ситуація складна тим, що територія недобудови є приватною власністю і тому в першу чергу необхідно тиснути на власника. Втім, наразі існує і рішення виконкому міськради, згідно із яким недобудову мають зрівняти із землею аби не наражати людей на небезпеку. Андрій Денисенко запевнив, що зробить усе в межах своїх можливостей аби звалище не завдавало дискомфорту мешканцям Кротова.

Ще однією проблемою містяни назвали жахливий стан внутрішньоквартальних доріг та відсутність вуличного освітлення. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги і освітлення до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу.

«Мало хто знає, але цьогорічний бюджет Дніпра складає 14,7 мільярдів гривень. Цього більше, ніж достатньо аби задовольнити всі потреби мешканців міста та забезпечити якісну інфраструктуру. Але замість цього ми можемо спостерігати низку коштовних інфраструктурних проектів, в яких кошториси завищені в рази. Тому я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти», - зауважив Андрій Денисенко.

Не оминули мешканці ОСББ на Кротова і питання щодо культурного дозвілля мікрорайону. Зокрема, до народного депутата звернулися представники ініціативної групи, які готові перетворити одну із закинутих будівель в молодіжний центр для дітей та юнаків. Андрій Денисенко висловив підтримку такій ідеї та пообіцяв надати належний супровід аби ініціативна група мала можливість взяти в оренду приміщення та відкрити творчі гуртки для молоді району.

Народний депутат також висловив подяку керівникам ОСББ, які не залишають осторонь і спільними зусиллями покращують умови проживання багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко підкреслював, що бачить свою місію у дієвому контролі місцевої влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...