App Store Google Play

Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

08.04.2019 10:20
Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко провів чергову зустріч з мешканцями Дніпра та запевнив їх у своїй підтримці. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цього разу з політиком зустрілися мешканці об'єднань співласників багатоквартирних будинків житлового масиву Кротова. У свій час зазначений мікрорайон був збудований для робітників сусіднього шинного заводу. Наразі у громадян накопичилася низка питань, які вони озвучили Андрію Денисенку.

У першу чергу дніпрян турбує благоустрій території навколо їхніх будинків. Вже протягом декількох років просто біля багатоповерхівок розташована недобудова, яка встигла перетворитися на звалище, що притягує до себе асоціальних особистостей та несе небезпеку для місцевих мешканців. Ситуація складна тим, що територія недобудови є приватною власністю і тому в першу чергу необхідно тиснути на власника. Втім, наразі існує і рішення виконкому міськради, згідно із яким недобудову мають зрівняти із землею аби не наражати людей на небезпеку. Андрій Денисенко запевнив, що зробить усе в межах своїх можливостей аби звалище не завдавало дискомфорту мешканцям Кротова.

Ще однією проблемою містяни назвали жахливий стан внутрішньоквартальних доріг та відсутність вуличного освітлення. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги і освітлення до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу.

«Мало хто знає, але цьогорічний бюджет Дніпра складає 14,7 мільярдів гривень. Цього більше, ніж достатньо аби задовольнити всі потреби мешканців міста та забезпечити якісну інфраструктуру. Але замість цього ми можемо спостерігати низку коштовних інфраструктурних проектів, в яких кошториси завищені в рази. Тому я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти», - зауважив Андрій Денисенко.

Не оминули мешканці ОСББ на Кротова і питання щодо культурного дозвілля мікрорайону. Зокрема, до народного депутата звернулися представники ініціативної групи, які готові перетворити одну із закинутих будівель в молодіжний центр для дітей та юнаків. Андрій Денисенко висловив підтримку такій ідеї та пообіцяв надати належний супровід аби ініціативна група мала можливість взяти в оренду приміщення та відкрити творчі гуртки для молоді району.

Народний депутат також висловив подяку керівникам ОСББ, які не залишають осторонь і спільними зусиллями покращують умови проживання багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко підкреслював, що бачить свою місію у дієвому контролі місцевої влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...