App Store Google Play

Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

8 Квітня 10:20
Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко провів чергову зустріч з мешканцями Дніпра та запевнив їх у своїй підтримці. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цього разу з політиком зустрілися мешканці об'єднань співласників багатоквартирних будинків житлового масиву Кротова. У свій час зазначений мікрорайон був збудований для робітників сусіднього шинного заводу. Наразі у громадян накопичилася низка питань, які вони озвучили Андрію Денисенку.

У першу чергу дніпрян турбує благоустрій території навколо їхніх будинків. Вже протягом декількох років просто біля багатоповерхівок розташована недобудова, яка встигла перетворитися на звалище, що притягує до себе асоціальних особистостей та несе небезпеку для місцевих мешканців. Ситуація складна тим, що територія недобудови є приватною власністю і тому в першу чергу необхідно тиснути на власника. Втім, наразі існує і рішення виконкому міськради, згідно із яким недобудову мають зрівняти із землею аби не наражати людей на небезпеку. Андрій Денисенко запевнив, що зробить усе в межах своїх можливостей аби звалище не завдавало дискомфорту мешканцям Кротова.

Ще однією проблемою містяни назвали жахливий стан внутрішньоквартальних доріг та відсутність вуличного освітлення. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги і освітлення до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу.

«Мало хто знає, але цьогорічний бюджет Дніпра складає 14,7 мільярдів гривень. Цього більше, ніж достатньо аби задовольнити всі потреби мешканців міста та забезпечити якісну інфраструктуру. Але замість цього ми можемо спостерігати низку коштовних інфраструктурних проектів, в яких кошториси завищені в рази. Тому я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти», - зауважив Андрій Денисенко.

Не оминули мешканці ОСББ на Кротова і питання щодо культурного дозвілля мікрорайону. Зокрема, до народного депутата звернулися представники ініціативної групи, які готові перетворити одну із закинутих будівель в молодіжний центр для дітей та юнаків. Андрій Денисенко висловив підтримку такій ідеї та пообіцяв надати належний супровід аби ініціативна група мала можливість взяти в оренду приміщення та відкрити творчі гуртки для молоді району.

Народний депутат також висловив подяку керівникам ОСББ, які не залишають осторонь і спільними зусиллями покращують умови проживання багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко підкреслював, що бачить свою місію у дієвому контролі місцевої влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...