App Store Google Play

Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

8 Квітня 10:20
Я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти, - Андрій Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко провів чергову зустріч з мешканцями Дніпра та запевнив їх у своїй підтримці. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цього разу з політиком зустрілися мешканці об'єднань співласників багатоквартирних будинків житлового масиву Кротова. У свій час зазначений мікрорайон був збудований для робітників сусіднього шинного заводу. Наразі у громадян накопичилася низка питань, які вони озвучили Андрію Денисенку.

У першу чергу дніпрян турбує благоустрій території навколо їхніх будинків. Вже протягом декількох років просто біля багатоповерхівок розташована недобудова, яка встигла перетворитися на звалище, що притягує до себе асоціальних особистостей та несе небезпеку для місцевих мешканців. Ситуація складна тим, що територія недобудови є приватною власністю і тому в першу чергу необхідно тиснути на власника. Втім, наразі існує і рішення виконкому міськради, згідно із яким недобудову мають зрівняти із землею аби не наражати людей на небезпеку. Андрій Денисенко запевнив, що зробить усе в межах своїх можливостей аби звалище не завдавало дискомфорту мешканцям Кротова.

Ще однією проблемою містяни назвали жахливий стан внутрішньоквартальних доріг та відсутність вуличного освітлення. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги і освітлення до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу.

«Мало хто знає, але цьогорічний бюджет Дніпра складає 14,7 мільярдів гривень. Цього більше, ніж достатньо аби задовольнити всі потреби мешканців міста та забезпечити якісну інфраструктуру. Але замість цього ми можемо спостерігати низку коштовних інфраструктурних проектів, в яких кошториси завищені в рази. Тому я критично ставлюся до того, як міська влада витрачає кошти», - зауважив Андрій Денисенко.

Не оминули мешканці ОСББ на Кротова і питання щодо культурного дозвілля мікрорайону. Зокрема, до народного депутата звернулися представники ініціативної групи, які готові перетворити одну із закинутих будівель в молодіжний центр для дітей та юнаків. Андрій Денисенко висловив підтримку такій ідеї та пообіцяв надати належний супровід аби ініціативна група мала можливість взяти в оренду приміщення та відкрити творчі гуртки для молоді району.

Народний депутат також висловив подяку керівникам ОСББ, які не залишають осторонь і спільними зусиллями покращують умови проживання багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко підкреслював, що бачить свою місію у дієвому контролі місцевої влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...