App Store Google Play

У "Миротворці" заявили, що компанію Зеленського фінансують російські спецслужби

08.04.2019 09:20
У "Миротворці" заявили, що компанію Зеленського фінансують російські спецслужби

Центр "Миротворець" звернувся до Ради Національної безпеки та оборони, Служби безпеки України та Верховної Ради із закликом прийняти невідкладні рішення у зв'язку із отриманою інформацією щодо того, що президентську компанію Володимира Зеленського фінансують російські спецслужби. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Цензор.

Зазначається, що в процесі своєї діяльності, пов’язаної з моніторингом каналів зв’язку представників російських спецслужб та терористичних організацій, 25 лютого 2019 року Центром «Миротворець»  отримані відомості про те, що спецслужби російського агресора та створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні передвиборчої кампанії кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

"Зокрема, згідно з наявними в Центрі «Миротворець» матеріалами листування, 25 лютого 2019 року  офіцер російських спецслужб Пінчук Андрій Юрійович, після погодження з поки що невідомими особами, дав безпосередню вказівку фактичному власнику криптобіржі «WEX» і бойовику НЗФ  Хавченку Дмитру Васильовичу періодично виводити з криптовалюти у готівкову форму значні суми грошей з метою подальшої їх передачі по наявним каналам задля фінансування передвиборчої кампанії кандидата в Президенти України Володимира Зеленського", - йдеться у повідомлені. 

Пінчук Андрій Юрійович - полковник ФСБ під прикриттям, до 2014р. один з керівників в т.з. МГБ невизнаної “ПМР”, в 2014-2015 рр. – т.з. заступник Міністра МГБ терористичної організації “ДНР".

Хавченко  Дмитро Васильович - бойовик НЗФ, позивний "Морячок", фактичний власник криптобіржі WEX, більш відомий, як один з учасників передачі "чорних скриньок" знищеного у 2014 році  російсько-терористичними угрупованнями малайзійського літака Boeing-777 (рейс MH17).

"Враховуючи, що зазначені дії російських спецслужб несуть загрозу Національній безпеці України, інформуємо Вас для прийняття подальших невідкладних рішень збоку Ради Національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Верховної ради України. З огляду на суспільну значимість отриманої Центром «Миротворець» інформації, щодо безпосереднього фінансування російськими спецслужбами передвиборчої кампанії В. Зеленського та втручання країни агресора у виборчий процес в Україні, здобуті матеріали та обставини їх отримання опубліковані на сайтах: myrotvorets.news та ordilo.org", - зазначається у зверненні Миротворця.

Нагадаємо, що представники української інтелігенції закликали не допустити обрання Зеленського Президентом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...