App Store Google Play

У Магдалинівській школі створюють сучасний освітньо-спортивний простір

08.04.2019 12:00
У Магдалинівській школі створюють сучасний освітньо-спортивний простір

У Магдалинівській опорній школі Дніпропетровська ОДА створює новітній освітньо-спортивний простір. Заклад стрімко перетворюється із сірого та буденного на яскравий і енергоефективний. Поруч з будівлею вимальовуються обриси сучасного стадіону. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Здорова нація – сильна нація. На Дніпропетровщині будуємо нові стадіони та реконструюємо існуючі. Наразі даємо друге дихання майже 30 спортоб’єктам області. Серед них – і стадіон поблизу Магдалинівської опорної школи», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Стадіону стільки ж, скільки й школі – понад 40 років. Весь цей час він нагадував пустище. Це був порослий де-не-де травою клапоть землі, на якому поодиноко вирізнявся каркас футбольних воріт.

Не один десяток років він хіба що називався стадіоном...

«Навіть і стадіоном його важко було назвати, бо умови тут були, м’яко кажучи, неналежні. Дітям було важко займатися. Скрізь росла трава, доріжки легкоатлетичні неасфальтовані. Займалися в куряві, – розказав Юрій Зозуля, який 16 років викладає в Магдалинівській школі фізкультуру. – На реконструкцію стадіону покладаємо багато надій. Плануємо здобути на ньому не одну перемогу».

Реконструкція – у розпалі. В юних футболістів уже горять очі. Не терпиться вийти на оновлене поле десятирічному Артему Прокапало.

 У Магдалинівській школі працює секція футболу.

«Ми повсякчас їздимо на змагання до Дніпра. Граємо на такому класному покритті, аж дух захоплює. Радий, що і в нас таке буде. Умови для занять спортом значно поліпшаться», – сказав хлопчик. 

У Магдалинівській школі працює секція футболу. Її вихованці –  неодноразові переможці районних і обласних змагань, бронзові призери Чемпіонату України. Захищає честь закладу і Артем Сабітов.

Наразі Дніпропетровська ОДА дарує друге життя майже 30 спортоб’єктам області.

«Раніше умови на полі були так собі. Земля нерівна, скрізь трава. Це заважало грати, – поділився десятирічний футболіст. – Чекаємо, коли вже можна буде вийти на новенький стадіон. Переконаний, не осоромимо свою Магдалинівку». 

Оновлення стадіону обласним коштом. На велике футбольне поле вже постелили штучне покриття й нанесли розмітку, поклали основу під легкоатлетичні доріжки. Потім за планом – поле для міні-футболу, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зон.

Раніше повідомлялося, що в Петриківці побудували стадіон міжнародного рівня біля оновленої школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...