App Store Google Play

У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

08.04.2019 13:20
У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

Нещодавно створена у Дніпрі громадська організація «Щасливий діабет» пропонує надати у безкоштовне користування три прилади для моніторингу рівня глюкози у дітей. Однак найближчим часом активісти планують отримати ще 10 таких апаратів. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли члени ГО «Щасливий діабет», передає Дніпроград.

На сьогодні у Дніпрі зареєстровано 286 хворих на цукрових діабет дітей. Усі вони потребують постійного контролю рівня глюкози у крові.  Він може залежати від погодних умов і навіть від настрою дитини. Це все можна буде відслідкувати у режимі онлайн на смартфоні дитини, батьків і навіть лікаря.

Так, система FreeStyle Libre складається з круглого сенсора та дроту, введеного під верхній шар шкіри дитини. Апарат можна носити на внутрішній поверхні плеча. Отримати дані можна, провівши спеціальним мобільним зчитувачем над місцем розташування датчика.

Зазначається, що наразі в Україні досить мало ліцензованих приладів: через високу ціну розмитнення не всі аптеки їх замовляють. Проте деякі батьки мають змогу виїжджати за кордон, аби самостійно купувати ці прилади за нижчою ціною. Однак ці закупки є неофіційними.

«Якщо брати сенсор Libra через аптеку, то він коштуватиме 2400 грн, однак його вистачає лише на два тижні. Якщо неофіційно – приблизно 1600», зазначила членкиня ГО Ольга Катунова.

Скористатися приладом для моніторингу можна буде в обласних клінічних лікарнях. За більш детальною інформацією слід звертатися до ГО «Щасливий діабет» на їхньому сайті чи сторінці у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....