App Store Google Play

У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

08.04.2019 13:20
У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

Нещодавно створена у Дніпрі громадська організація «Щасливий діабет» пропонує надати у безкоштовне користування три прилади для моніторингу рівня глюкози у дітей. Однак найближчим часом активісти планують отримати ще 10 таких апаратів. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли члени ГО «Щасливий діабет», передає Дніпроград.

На сьогодні у Дніпрі зареєстровано 286 хворих на цукрових діабет дітей. Усі вони потребують постійного контролю рівня глюкози у крові.  Він може залежати від погодних умов і навіть від настрою дитини. Це все можна буде відслідкувати у режимі онлайн на смартфоні дитини, батьків і навіть лікаря.

Так, система FreeStyle Libre складається з круглого сенсора та дроту, введеного під верхній шар шкіри дитини. Апарат можна носити на внутрішній поверхні плеча. Отримати дані можна, провівши спеціальним мобільним зчитувачем над місцем розташування датчика.

Зазначається, що наразі в Україні досить мало ліцензованих приладів: через високу ціну розмитнення не всі аптеки їх замовляють. Проте деякі батьки мають змогу виїжджати за кордон, аби самостійно купувати ці прилади за нижчою ціною. Однак ці закупки є неофіційними.

«Якщо брати сенсор Libra через аптеку, то він коштуватиме 2400 грн, однак його вистачає лише на два тижні. Якщо неофіційно – приблизно 1600», зазначила членкиня ГО Ольга Катунова.

Скористатися приладом для моніторингу можна буде в обласних клінічних лікарнях. За більш детальною інформацією слід звертатися до ГО «Щасливий діабет» на їхньому сайті чи сторінці у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...