App Store Google Play

У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

8 Квітня 13:20
У Дніпрі діти з цукровим діабетом отримають сучасні прилади для контролю за рівнем глюкози

Нещодавно створена у Дніпрі громадська організація «Щасливий діабет» пропонує надати у безкоштовне користування три прилади для моніторингу рівня глюкози у дітей. Однак найближчим часом активісти планують отримати ще 10 таких апаратів. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли члени ГО «Щасливий діабет», передає Дніпроград.

На сьогодні у Дніпрі зареєстровано 286 хворих на цукрових діабет дітей. Усі вони потребують постійного контролю рівня глюкози у крові.  Він може залежати від погодних умов і навіть від настрою дитини. Це все можна буде відслідкувати у режимі онлайн на смартфоні дитини, батьків і навіть лікаря.

Так, система FreeStyle Libre складається з круглого сенсора та дроту, введеного під верхній шар шкіри дитини. Апарат можна носити на внутрішній поверхні плеча. Отримати дані можна, провівши спеціальним мобільним зчитувачем над місцем розташування датчика.

Зазначається, що наразі в Україні досить мало ліцензованих приладів: через високу ціну розмитнення не всі аптеки їх замовляють. Проте деякі батьки мають змогу виїжджати за кордон, аби самостійно купувати ці прилади за нижчою ціною. Однак ці закупки є неофіційними.

«Якщо брати сенсор Libra через аптеку, то він коштуватиме 2400 грн, однак його вистачає лише на два тижні. Якщо неофіційно – приблизно 1600», зазначила членкиня ГО Ольга Катунова.

Скористатися приладом для моніторингу можна буде в обласних клінічних лікарнях. За більш детальною інформацією слід звертатися до ГО «Щасливий діабет» на їхньому сайті чи сторінці у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...