App Store Google Play

У Чкаловому облаштовують новий дитсадочок

08.04.2019 14:20
У Чкаловому облаштовують новий дитсадочок

Дніпропетровська облдержадміністрація створює новий дитсадок у Чкаловому.  На яскравий, комфортний та затишний заклад перетворює занехаяну будівлю. Після завершення робіт там виховуватимуть 80 сільських дітей. Місцеві чекали цього близько 30 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Будуємо «з нуля» сучасні заклади і реконструюємо існуючі. За чотири роки відкрили в області понад 60 садочків», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На яскравий, комфортний та затишний заклад перетворюють занехаяну будівлю

На новий садочок близько 30 років чекали мешканці села Чкалове Нікопольського району.

«У Чкаловому є старий садочок, але він не вміщає всіх малят. Будівля розрахована на 28 дітей, а нині туди ходять 47 хлопчиків та дівчат. Нам не вистачає місця для занять та активних ігор. Постійно представляємо меблі, аби всі помістилися», – сказала завідувач Чкалівського дитсадочка Тетяна Шевченко. 

 Незабаром будівельники облаштують підлогу та стелю

З 90-х в селі пустувала недобудова. Нині Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює її під новий садочок. Підрядники вже замінили старий дах, вікна та двері, нині - підводять комунікації, утеплюють фасад.

«Новий дитсадок буде затишним і сучасним. Наші діти будуть виховуватися у комфорті. Маємо великі надії, адже вперше за десятки років справа зрушила з місця», – зазначив голова Чкалівської сільської ради Олександр Чернов. 

 За чотири роки для дошкільнят області створили більше 6 тис нових місць

Незабаром будівельники облаштують підлогу та стелю, оздоблять приміщення. Новий заклад прийме 80 дітей і допоможе ліквідувати чергу.

«У старому садочку немає місця для моєї дитини. До сусіднього села їздити не зручно. А новобудова поруч, тут багато місця.. З нетерпінням чекаємо на завершення робіт», – поділилася місцева мешканка Світлана Орєхова.  

За чотири роки для дошкільнят області створили більше 6 тис нових місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...