App Store Google Play

Мобілізація прихильників руского міра в Україні, на яку не звертають увагу

08.04.2019 14:00
Мобілізація прихильників руского міра в Україні, на яку не звертають увагу

“А-ха-ха, Жириновский просто подыграл Порошенко, когда заявил, что заберет Днепропетровскую, Одесскую, Харьковскую и Николаевскую облласти! Это же специально для того, чтобы напугать избирателей Зеленского тем, что он якобы работает с россией. А на самом деле в штабе Зеленского английский лорд по имени Уільям по скайпу дела принимает! Шах и мат!”

Ні, дорогенькі. Це не так працює.

Це відкритий заклик до прихильників руского міра в Україні.

От дивіться: поїхав Бойко на поклон до Мєдвєдєва – і що ми отримали? Несподівано високий процент за Бойка в 1-му турі виборів. Люди голосували саме за плазування перед росією, за повернення колонії.

Жиріновський озвучив саме те, ЩО росія планує зробити разом з Зеленським. Озвучив для того, щоб мобілізувати під Зеленського колаборантів.

П’ята колона втомилась сидіти в підпіллі. Втомилась стримуватись. Стомилась від маски патріотів. Вони хочуть заявити про себе відкрито.

Забули, наскільки їх багато? Перегляньте фото й відео за 2014-15 роки: оці велелюдні мітинги за росію, оці травневі демонстрації, зрештою, “діди на палках”.

Вони нікуди не ділись. Вони серед нас. Вони голосували за Бойка-Вілкула, а тепер голосуватимуть за Зеленського, щоб мати змогу повиповзати з нір, в яких зачаїлись на 5 років.

А ті, хто відмовляється вірити своїм очам на користь конспірології, стануть добровільними помічниками в знищенні України.

Ще раз. Передивіться оті старі відео, про які кажу. Нинішня Україна для них – приниження.

І вони хочуть мстити.

*На фото - мітинг в Харкові на підтримку федералізації України, за путіна і росію 08.03.2014

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...