App Store Google Play

Мобілізація прихильників руского міра в Україні, на яку не звертають увагу

08.04.2019 14:00
Мобілізація прихильників руского міра в Україні, на яку не звертають увагу

“А-ха-ха, Жириновский просто подыграл Порошенко, когда заявил, что заберет Днепропетровскую, Одесскую, Харьковскую и Николаевскую облласти! Это же специально для того, чтобы напугать избирателей Зеленского тем, что он якобы работает с россией. А на самом деле в штабе Зеленского английский лорд по имени Уільям по скайпу дела принимает! Шах и мат!”

Ні, дорогенькі. Це не так працює.

Це відкритий заклик до прихильників руского міра в Україні.

От дивіться: поїхав Бойко на поклон до Мєдвєдєва – і що ми отримали? Несподівано високий процент за Бойка в 1-му турі виборів. Люди голосували саме за плазування перед росією, за повернення колонії.

Жиріновський озвучив саме те, ЩО росія планує зробити разом з Зеленським. Озвучив для того, щоб мобілізувати під Зеленського колаборантів.

П’ята колона втомилась сидіти в підпіллі. Втомилась стримуватись. Стомилась від маски патріотів. Вони хочуть заявити про себе відкрито.

Забули, наскільки їх багато? Перегляньте фото й відео за 2014-15 роки: оці велелюдні мітинги за росію, оці травневі демонстрації, зрештою, “діди на палках”.

Вони нікуди не ділись. Вони серед нас. Вони голосували за Бойка-Вілкула, а тепер голосуватимуть за Зеленського, щоб мати змогу повиповзати з нір, в яких зачаїлись на 5 років.

А ті, хто відмовляється вірити своїм очам на користь конспірології, стануть добровільними помічниками в знищенні України.

Ще раз. Передивіться оті старі відео, про які кажу. Нинішня Україна для них – приниження.

І вони хочуть мстити.

*На фото - мітинг в Харкові на підтримку федералізації України, за путіна і росію 08.03.2014

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...