App Store Google Play

Коломойський хоче від України $2 млрд з ПриватБанку, а може й більше

08.04.2019 19:30
Коломойський хоче від України $2 млрд з ПриватБанку, а може й більше

Український олігарх та колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський заявив, що не прагне повернути банк у свою власність, але вимагатиме отримати від держави компенсацію «за незаконну націоналізацію банку», зокрема планує повернути 2 мільярди доларів капіталу банку. Про це Коломойський повідомив в інтерв’ю «Економічній правді», передає Дніпроград.

«Мені не зрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі ПриватБанк? Нехай лишають. Мені потрібен не ПриватБанк. Але там лежало 2 мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань», — повідомив Коломойський.

Він додав, що не очікує, що зможе досягти справедливого рішення в українських судах щодо стягнення компенсації з держави на свою користь до зміни влади та вибору нового президента. Водночас олігарх «готовий почекати», адже для нього «це не питання життя та смерті».

«Приват — це тягар для держави. Вона не знає, що з банком робити», — заявив Коломойський, додавши, що поганий кредитний портфель банку — це не вина його колишніх власників, а результат поганого менеджменту нового керівництва банку.

Водночас олігарх не виключив, що вимагатиме компенсацію від держави не у розмірі 2 мільярдів доларів (капіталу, який він як співвласник вніс до банку), а набагато більше, для отримання компенсації «моральної шкоди».

Нагадаємо, що 27 лютого стало відомо, що колишні власники ПриватБанку, олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, у суді почали процес оскарження рішення уряду про націоналізацію банку.

Раніше в інтерв’ю BBC Коломойський заявляв, що очікує отримати компенсацію від держави за націоналізацію ПриватБанку «У тому чи іншому вигляді» після закінчення президентських виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...