App Store Google Play

1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

8 Квітня 17:40
1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

Телеканал "1+1" спростував недостовірну інформацію про народного депутата Андрія Денисенка, яку було опубліковано під час програми «Ненародна любов». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Нещодавно на телеканалі "1+1" вийшла програма "Ненародна любов" в якій журналісти-розслідувачі повідомили, що Андрій Денисенко є нібито другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що він є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Парламентар одразу заявив, що жодна з тез не відповідає дійсності та звернувся до телеканалу із вимогою спростувати інформацію. 

"Після мого звернення до дирекції телеканалу 1+1 про спростування недостовірної інформації програма «Секретні матеріали», яка виходить на Плюсах, принесла мені свої офіційні вибачення", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, що проти так званого "мовного патруля" народний депутат особисто вів боротьбу. Саме за його зверненнями було порушено кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою.

"Так званий мовний патруль, яким негідники кошмарили дніпрян, є предметом порушеного за моєю заявою кримінального розслідування, а його учасники, які рядилися у форму ЗСУ, були виловлені українськими патріотами", - розповів Денисенко.

Нагадаємо, двоє учасників так званого "мовного патруля", які були частиною провокаційної акції минулого року, публічно покаялися у своєму ганебному вчинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...