App Store Google Play

1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

8 Квітня 17:40
1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

Телеканал "1+1" спростував недостовірну інформацію про народного депутата Андрія Денисенка, яку було опубліковано під час програми «Ненародна любов». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Нещодавно на телеканалі "1+1" вийшла програма "Ненародна любов" в якій журналісти-розслідувачі повідомили, що Андрій Денисенко є нібито другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що він є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Парламентар одразу заявив, що жодна з тез не відповідає дійсності та звернувся до телеканалу із вимогою спростувати інформацію. 

"Після мого звернення до дирекції телеканалу 1+1 про спростування недостовірної інформації програма «Секретні матеріали», яка виходить на Плюсах, принесла мені свої офіційні вибачення", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, що проти так званого "мовного патруля" народний депутат особисто вів боротьбу. Саме за його зверненнями було порушено кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою.

"Так званий мовний патруль, яким негідники кошмарили дніпрян, є предметом порушеного за моєю заявою кримінального розслідування, а його учасники, які рядилися у форму ЗСУ, були виловлені українськими патріотами", - розповів Денисенко.

Нагадаємо, двоє учасників так званого "мовного патруля", які були частиною провокаційної акції минулого року, публічно покаялися у своєму ганебному вчинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...