App Store Google Play

1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

08.04.2019 17:40
1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

Телеканал "1+1" спростував недостовірну інформацію про народного депутата Андрія Денисенка, яку було опубліковано під час програми «Ненародна любов». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Нещодавно на телеканалі "1+1" вийшла програма "Ненародна любов" в якій журналісти-розслідувачі повідомили, що Андрій Денисенко є нібито другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що він є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Парламентар одразу заявив, що жодна з тез не відповідає дійсності та звернувся до телеканалу із вимогою спростувати інформацію. 

"Після мого звернення до дирекції телеканалу 1+1 про спростування недостовірної інформації програма «Секретні матеріали», яка виходить на Плюсах, принесла мені свої офіційні вибачення", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, що проти так званого "мовного патруля" народний депутат особисто вів боротьбу. Саме за його зверненнями було порушено кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою.

"Так званий мовний патруль, яким негідники кошмарили дніпрян, є предметом порушеного за моєю заявою кримінального розслідування, а його учасники, які рядилися у форму ЗСУ, були виловлені українськими патріотами", - розповів Денисенко.

Нагадаємо, двоє учасників так званого "мовного патруля", які були частиною провокаційної акції минулого року, публічно покаялися у своєму ганебному вчинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...