App Store Google Play

1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

8 Квітня 17:40
1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

Телеканал "1+1" спростував недостовірну інформацію про народного депутата Андрія Денисенка, яку було опубліковано під час програми «Ненародна любов». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Нещодавно на телеканалі "1+1" вийшла програма "Ненародна любов" в якій журналісти-розслідувачі повідомили, що Андрій Денисенко є нібито другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що він є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Парламентар одразу заявив, що жодна з тез не відповідає дійсності та звернувся до телеканалу із вимогою спростувати інформацію. 

"Після мого звернення до дирекції телеканалу 1+1 про спростування недостовірної інформації програма «Секретні матеріали», яка виходить на Плюсах, принесла мені свої офіційні вибачення", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, що проти так званого "мовного патруля" народний депутат особисто вів боротьбу. Саме за його зверненнями було порушено кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою.

"Так званий мовний патруль, яким негідники кошмарили дніпрян, є предметом порушеного за моєю заявою кримінального розслідування, а його учасники, які рядилися у форму ЗСУ, були виловлені українськими патріотами", - розповів Денисенко.

Нагадаємо, двоє учасників так званого "мовного патруля", які були частиною провокаційної акції минулого року, публічно покаялися у своєму ганебному вчинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...