App Store Google Play

1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

08.04.2019 17:40
1+1 вибачилися перед Андрієм Денисенком за розповсюдження дезінформації щодо мовник патрулів

Телеканал "1+1" спростував недостовірну інформацію про народного депутата Андрія Денисенка, яку було опубліковано під час програми «Ненародна любов». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Нещодавно на телеканалі "1+1" вийшла програма "Ненародна любов" в якій журналісти-розслідувачі повідомили, що Андрій Денисенко є нібито другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що він є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Парламентар одразу заявив, що жодна з тез не відповідає дійсності та звернувся до телеканалу із вимогою спростувати інформацію. 

"Після мого звернення до дирекції телеканалу 1+1 про спростування недостовірної інформації програма «Секретні матеріали», яка виходить на Плюсах, принесла мені свої офіційні вибачення", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, що проти так званого "мовного патруля" народний депутат особисто вів боротьбу. Саме за його зверненнями було порушено кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою.

"Так званий мовний патруль, яким негідники кошмарили дніпрян, є предметом порушеного за моєю заявою кримінального розслідування, а його учасники, які рядилися у форму ЗСУ, були виловлені українськими патріотами", - розповів Денисенко.

Нагадаємо, двоє учасників так званого "мовного патруля", які були частиною провокаційної акції минулого року, публічно покаялися у своєму ганебному вчинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...