App Store Google Play

За роздачу листівок про Зеленського затриманий активіст Відсічі

07.04.2019 17:00
За роздачу листівок про Зеленського затриманий активіст Відсічі

Сьогодні, 7 квітня, поліцією був затриманий активіст громадського руху "Відсіч" Леонід Овчаренко, який роздавав на вулиці листівки з інформацією про кандидата в президенти Володимира Зеленського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку "Відсічі" у Facebook.

"Поліція затримала активіста "Відсічі" Зеленський ще не переміг, а старі ригівські порядки вже повертаються! Щойно на Майдані Незалежності поліція затримала активіста руху "Відсічі" Леонід Овчаренко, який стояв біля нашого намету і встиг роздати одну листівку з фактажем про Зеленського. Ніяких закликів голосувати "за" чи "проти" листівка не містить – отже не порушує виборочого законодавства", - повідомили в спільноті.

Зазначається, що для "спецоперації" із затримання активіста поліції знадобилося близько 15 поліціянтів на двох легкових автівках і автобусі "Богдан".

"Нашого активіста запакували в автівку та доправили у відділок №4 на Прорізній, 12б. Однак, коли ми почали дзвонити у відділок – там відповіли, що не затримували нашого активіста і його там немає. В той же час Леонід веде трансляцію з цього відділку. Виглядає, що поліція серед білого дня викрала людину, щоб врятувати репутацію Зеленського", - додали у "Відсічі".

Варто зауважити, що рух "Відсіч" вже декілька років веде боротьбу проти проросійських сил, які намагаються захопити український простір.

Згодом Леонід Овчаренко повідомив, що його відпустили. Суд щодо інциденту буде 10 квітня о 10:00 у Шевченківському районному суді. Активісту інкримінують дві статті: злісна непокора і передвиборна агітація.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...