App Store Google Play

Усі проблеми ми можемо побороти спільними зусиллями, - Андрій Денисенко

7 Квітня 11:00
Усі проблеми ми можемо побороти спільними зусиллями, - Андрій Денисенко

Небажане сусідство із запланованим крематорієм, місце розташування якого не відповідає санітарним нормам - проблема, яка об’єднує мешканців будинків №97 на вул. Панікахи та №68, що на Запорізькому шосе. Про неї місцеві мешканці житлового масиву “Тополя-3” розповіли під час зустрічі із народним депутатом Андрієм Денисенком.

“До мене звернулася ініціативна група вашого житлового масиву і ми проаналізували ситуацію із будівництвом крематорію з точки зору наявних санітарних норм. Той проект, який лобіює міська влада, їм не відповідає. Крематорій має знаходитись, як мінімум, за 500 метрів від території житлової забудови. На сьогодні найближча забудова, а це будівля гуртожитку, до майбутнього крематорія знаходиться за 400 метрів. Крім того, проект мають зробити прозорим для людей та обов’язково провести екологічну експертизу”, - погодився Андрій Денисенко.

Не задоволені містяни і тим, що замість паркових зон для сімейного відпочинку їм доводиться спостерігати стихійні парковки або кіоски.

“Ми можемо побороти це спільними зусиллями. Якщо ви знайдете відповідне місце, запропонуєте невеличкий проект із благоустрою, наприклад, посадити нові саджанці на вашому подвір’ї, я обов’язково у цьому вам допоможу. Я готовий вийти разом із вами на толоку, привезти необхідний інвентар, допомогти фінансово”, - запропонував Андрій Денисенко.

Також мешканці будинку №97 на вул. Панікахи звернулися із проханням допомогти розібратися, чи законно встановлені прямо поруч із будівлею антени мобільних операторів. Крім того, наразі мешканці впевнені, що вони встановлені і з порушенням санітарних норм. Парламентар пообіцяв взяти питання на особистий контроль, опрацювати його із юристами і, в разі виявлених порушень чинного законодавства, звернутися до правоохоронців.

Для мешканців же будинку №68 на Запорізькому шосе актуальне питання безкоштовного встановлення квартирних газових лічильників, бо цього року будинок не потрапив до відповідного списку “Дніпрогазу”.

“Така ситуація типова для всієї країни - облгази встановлюють індивідуальні лічильники дуже повільно. Але є інший вихід з ситуації. Наразі розробляється механізм встановлення лічильників в квартирах силами НАК “Нафтогаз”. У свою чергу готовий допомогти надати цьому процесу динаміки, звернувшись до уряду, який має прийняти відповідну постанову та передбачити фінансування, підключити інших народних депутатів. Але від вас прошу підготувати звернення на мене від ОСББ”, - підсумував Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...