App Store Google Play

Усі проблеми ми можемо побороти спільними зусиллями, - Андрій Денисенко

07.04.2019 11:00
Усі проблеми ми можемо побороти спільними зусиллями, - Андрій Денисенко

Небажане сусідство із запланованим крематорієм, місце розташування якого не відповідає санітарним нормам - проблема, яка об’єднує мешканців будинків №97 на вул. Панікахи та №68, що на Запорізькому шосе. Про неї місцеві мешканці житлового масиву “Тополя-3” розповіли під час зустрічі із народним депутатом Андрієм Денисенком.

“До мене звернулася ініціативна група вашого житлового масиву і ми проаналізували ситуацію із будівництвом крематорію з точки зору наявних санітарних норм. Той проект, який лобіює міська влада, їм не відповідає. Крематорій має знаходитись, як мінімум, за 500 метрів від території житлової забудови. На сьогодні найближча забудова, а це будівля гуртожитку, до майбутнього крематорія знаходиться за 400 метрів. Крім того, проект мають зробити прозорим для людей та обов’язково провести екологічну експертизу”, - погодився Андрій Денисенко.

Не задоволені містяни і тим, що замість паркових зон для сімейного відпочинку їм доводиться спостерігати стихійні парковки або кіоски.

“Ми можемо побороти це спільними зусиллями. Якщо ви знайдете відповідне місце, запропонуєте невеличкий проект із благоустрою, наприклад, посадити нові саджанці на вашому подвір’ї, я обов’язково у цьому вам допоможу. Я готовий вийти разом із вами на толоку, привезти необхідний інвентар, допомогти фінансово”, - запропонував Андрій Денисенко.

Також мешканці будинку №97 на вул. Панікахи звернулися із проханням допомогти розібратися, чи законно встановлені прямо поруч із будівлею антени мобільних операторів. Крім того, наразі мешканці впевнені, що вони встановлені і з порушенням санітарних норм. Парламентар пообіцяв взяти питання на особистий контроль, опрацювати його із юристами і, в разі виявлених порушень чинного законодавства, звернутися до правоохоронців.

Для мешканців же будинку №68 на Запорізькому шосе актуальне питання безкоштовного встановлення квартирних газових лічильників, бо цього року будинок не потрапив до відповідного списку “Дніпрогазу”.

“Така ситуація типова для всієї країни - облгази встановлюють індивідуальні лічильники дуже повільно. Але є інший вихід з ситуації. Наразі розробляється механізм встановлення лічильників в квартирах силами НАК “Нафтогаз”. У свою чергу готовий допомогти надати цьому процесу динаміки, звернувшись до уряду, який має прийняти відповідну постанову та передбачити фінансування, підключити інших народних депутатів. Але від вас прошу підготувати звернення на мене від ОСББ”, - підсумував Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...