App Store Google Play

У Дніпрі пройшли змагання на мотоциклах з кантрі-кросу «Міцний козак»

07.04.2019 13:00
У Дніпрі пройшли змагання на мотоциклах з кантрі-кросу «Міцний козак»

Вчора, 6 квітня, в парку «Зелений Гай» відбулися змагання на мотоциклах з кантрі-кросу «Міцний козак». Гонки такого масштабу проходять в Дніпрі вперше. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Sport Dnipro.

Мотоциклісти з дев'яти областей України зібралися, аби продемонструвати свої навички та поборотися за звання Отамана мотоциклетного спорту. Всього - 79 учасників: представники Cічеславської, Київської, Харківської, Херсонської, Полтавської, Донецької, Запорізької, Миколаївської та Одеської областей, серед яких як новачки, так і професійні гонщики.

"Я три роки займаюся мотоциклетним спортом. Спочатку їздив на дорожніх мотоциклах по місту, але зрозумів, що мені це не дуже цікаво. Потім прийшов якось на змагання з мотокросу, побачив, як це відбувається, і мене це захопило. Зараз вже сам намагаюся брати участь у всіх заходах, раз на місяць так точно беру участь", - розповів учасник змагань з Одеси Сергій Міскін.

Організатором заходу виступив мотоклуб «Dnepr Racing Team». Основна мета даних змагань - популяризація мотоциклетного спорту.

"Я фанат цього спорту, мені хочеться, щоб їм займалося більше хлопців, щоб це все розвивалося. Мотокрос більш травмонебезпечний, ніж ендуро (їзда по бездоріжжю з перешкодами). Тут страждає більше техніка, ніж сам райдер. Багато перешкод, але немає великої швидкості, а це знижує небезпеку отримати травму. Акцент робиться на технічності", - коментує Андрій Янкович, організатор кантрі-кросу «Міцний козак», чемпіон України з ендуро.

Учасники, в залежності від професійних навичок, були поділені на три класи: лайт, медіум і хард. Відкрили змагання новачки (категорія «лайт»). Слідом за ними півтори години змагалася група «медіум». Дві години долали перешкоди професіонали класу «хард». Круті повороти і спуски, кам'янисті підйоми, болотисті ділянки, перешкоди у вигляді колод - все це і не тільки чекало учасників на маршруті.

"Все класно, якісно. Хороший маршрут. Фіксація добре проходить, а це, напевно, один з найбільш важливих в нашому спорті моментів. Ми, насправді, їздимо на змагання не за призами. Важливий результат. Ти тренуєшся рік, два, три, і ти повинен приїхати і зрозуміти для себе, прогресуєш ти чи ні. На цій гонці у цього організатора все чітко і добре", - ділиться враженнями Сергій Галла, представник Донецької області.

Неспроста обрана тема козацтва. У організаторів виникла ідея передати сильний, наполегливий характер, яким славилися наші предки-козаки. І мотогонки - пряма демонстрація цього. Поділяють таку думку і учасники змагань.

"Три роки тому я сів на мотоцикл. Родичі дуже сильно переживають, але і одночасно вболівають за мене. Вони раді, що я захопився таким екстремальним видом спорту. Це поклик душі. Це дух чоловіка, мені здається. Наші предки були на конях, і ми теж - тільки на залізних", - каже Валерій Свідерський, президент запорізького клубу з ендуро-кросу «ZP Enduro Team».

Серед учасників було розіграно три призових місця в кожному класі. Крім основних подарунків, переможці отримали символічні тарілки з петриківським розписом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...