App Store Google Play

Цирк без тварин: дніпряни вимагали не використовувати звірів у виставах

07.04.2019 18:00
Цирк без тварин: дніпряни вимагали не використовувати звірів у виставах

Сьогодні, 7 квітня, дніпряни-зоозахисники зібралися біля Дніпровського державного цирку для того, аби привернути увагу до проблеми експлуатації тварин на манежі, передає Дніпроград.

Акцію протесту «Цирк без тварин» у Дніпрі проводять не вперше. Її учасники зібралися біля будівлі цирку, коли там проходила вистава за участі диких тварин. Вимога залишається незмінною: не використовувати звірів у шоу. Одні в компанії чотирилапих друзів, інші – у костюмах чи масках звірів і з плакатами.

"В цирках тварини до 80% часу проводять на самоті у жахливих умовах. Це тісна клітка зі штучним освітленням і без свіжого повітря. Дресерування перетворюється на справжнє знущання - тварин б'ють батогами, гаками та навіть електрошокерами. Тому ми закликаємо українців відмовитися від походу в цирк з тваринами, а владу нарешті заборонити садизм на манежі", - зазначив активіст Локі фон Дорн.

Окрім того, активісти переконані, що цирк формує спотворину психіку у дітей. Зокрема малеча розуміє, що людина нібито має владу і право на жорстоке повадження із будь-ким, хто слабший.

"Попит формує пропозицію. Якщо люди перестануть ходити на такі уявлення, циркачам доведеться шукати інші варіанти, щоб залучити глядачів в цирк. На щастя, у нас можуть бути альтернативні варіанти, як в європейських країнах. Один з найвідоміших цирків, цирк без тварин - Cirque du Soleil ", - говорить Локі фон Дорн.

Активісти стояли з плакатами "Ти платиш за знущання", "Бити або захищати, "У цирку ламають волю" та скандували гасла "Тварини – не іграшки, а цирк для них – справжня тюрма".

Містяни, які йшли на виставу, від коментарів відмовлялися та були налаштовані не привітно до учасників акції.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...