App Store Google Play

У Дніпрі професора вишу звинуватили в пропаганді алкоголю серед студентів

6 Квітня 09:00
У Дніпрі професора вишу звинуватили в пропаганді алкоголю серед студентів

У Дніпровському будівельному виші професора, який керує однією з кафедр, звинуватили в пропаганді алкоголю серед студентів. Виявилося, що спиртні напої випускає підприємство, що належить викладачеві, яке було спонсором безлічі молодіжних конкурсів, призами в яких були алкогольні напої. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Сьогодні".

Скандал спалахнув після того, як випадково в соцмережі на сторінці кафедри фінансів і маркетингу житель Дніпра Ігор Болдін побачив рекламу алкоголю. Спортсмена, який пропагує здоровий спосіб життя, це обурило.

"Проводилися конкурси, спонсором кафедри фінансів і маркетингу була торгова марка алкогольно-безалкогольний комбінат. Вони давали подарунки, призи, в тому числі алкогольні напої своїм студентам", - заявив керівник спортивного клубу.

Цими призами студенти навіть хвалилися в соцмережах. Як з'ясував Болдін, завідувач кафедри фінансів і маркетингу одночасно є директором комбінату, де виробляють спиртне.

"Це аморальний вчинок. Він є професором і використовує маркетингові кроки по просуванню алкогольної марки", - підкреслив він.

Ігор поскаржився в Міністерство освіти, Міністерство внутрішніх справ і Прокуратуру. Студенти третього курсу, які вивчають фінанси і маркетинг, про підприємство з виготовлення алкогольної продукції, насправді добре знають.

Журналісти поспілкувалися і з самим завідувачем кафедрою. Він запевнив, що ніяких законів не порушує, адже прямо нікого не закликає купувати алкоголь, а виступати спонсором конкурсу і навіть кафедри законодавство не забороняє.

"Шукають темну кішку там, де її не треба шукати. Виступаю за підтримку освіти, за просування нашого вузу та інших вузів, щоб наша нація була освіченою ", - заявив Сергій Іванов, завідувач кафедри фінансів і маркетингу Придніпровської академії будівництва та архітектури.

На приховану рекламу алкоголю на сторінці кафедри відреагувало керівництво вишу. Пропаганду алкогольних напоїв серед молоді назвали неприпустимою і двічі скликали вчену раду.

"Зрозуміло, що закон про рекламу не порушувався. Але, з іншого боку, порушена просто етика. Якби це рекламувалися підручники, планшети - це інша справа. А так - там алкоголь. Попередили всіх завідувачів кафедри, щоб, коли вони розміщували на своїх сторінках якусь рекламу, думали про імідж академії ", - розповіла Галина Євсєєва, голова комісії Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Після скандалу всі пости зі згадуванням про алкогольне підприємстві зі сторінки кафедри видалили. Залишилися тільки оголошення з запрошенням на роботу. Однак професор-підприємець зазначив, що буде продовжувати спонсорувати конкурси серед студентів, але тепер - без публічної реклами.

Зазначимо, що Сергій Іванов прикривався "патріотизмом" але роками, після окупації Криму Росією,  був керівником алкогольного заводу у Сімферополі. За даними тих-таки офіційних реєстрів, алкогольний бізнес – не єдиний бізнес Сергія Іванова в Росії.

Так, він реєструвався в РФ приватним підприємцем, а також має цілу низку діючих фірм в країні-агресорці та навіть ГО.  У довідках вказано, що Іванов Сергій Володимирович є громадянином Російської Федерації.

Найголовніше - що цинізму нашому лікеро-горілчаному економісту не бракує. В процесі отримання прибутків і сплати податків в російській федерації, Сергій Іванов встиг написати низку наукових робіт, зокрема і монографію «Вплив збройного конфлікту (війни, бойових дій) на вартість підприємства».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...