App Store Google Play

Дніпряни провели черговий рейд по ліквідації реклами наркотиків

06.04.2019 20:00
Дніпряни провели черговий рейд по ліквідації реклами наркотиків

Сьогодні, 6 квітня, небайдужі та озброєні фарбою дніпряни вкотре вийшли на вулиці міста для боротьби з рекламою наркотиків.  Внаслідок чого у Дніпрі з'явився район, повністю позбавлений від наркореклами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на групу "Райончик" у Facebook.

Як зазначається, містяни замальовували наркотичну рекламу в Індустріальному районі.

"У місті-мільйонників вперше за всю історію з'явився район (включає 4 мікрорайони, кілька квадратних кілометрів щільної забудови), в якому на стінах будівель, парканах і гаражах не залишилося жодної наркореклами. Це зробили самі жителі, системно виходячи в рейди по зафарбовування, відпрацьовуючи квадрат за квадратом, мікрорайон за мікрорайоном", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що всього активісти проведели три великих рейди (від 8 чоловік в кожному) і чотири малих (до 4-х чоловік). За часом "спецоперація" тривала три тижні.

Кількість зафарбованих і знищених адрес наркоторговців - понад тисячу. Це те, що накопичилося на райончик за всі попередні роки.

"Фарба на рейдах йшла навіть не відрами, а десятками відер. Ми дуже сильно здешевили процес, відмовившись від балончиків, але написів накопичилося дуже багато. Тому спасибі всім, хто долучився хоч не руками, але засобами", - йдеться у дописі.

Активісти зазначають, що надалі контролюватимуть появу наркореклами і одразу ж з нею боротимуться.

"Якщо «художники» проявлять бурхливу активність - знову будемо виходити в великі рейди. Нам не звикати, система вже відпрацьована. Скільки будуть малювати - стільки будемо зафарбовувати", - повідомили організатори рейду.

Варто зазначити, що постійну війну з горе-художниками ведуть громадські активісти організації С14. Вони періодично виходять на вулиці міста, аби провести рейд проти реклами наркотиків, яка заполонила Дніпро.

Нагадаємо, проблема вуличної реклами продажу наркотиків через телеграм-канали гостро стоїть вже не перший рік. Нещодавно активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби із цим стихійним явищем. За їхніми словами, "обіцянки" відчистити місто від цих написів вони чують давно, проте безрезультатно. Окрім цього, за пійманих вандалів у Дніпрі міськрада обіцяє платити премії з бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...