App Store Google Play

Дніпряни провели черговий рейд по ліквідації реклами наркотиків

06.04.2019 20:00
Дніпряни провели черговий рейд по ліквідації реклами наркотиків

Сьогодні, 6 квітня, небайдужі та озброєні фарбою дніпряни вкотре вийшли на вулиці міста для боротьби з рекламою наркотиків.  Внаслідок чого у Дніпрі з'явився район, повністю позбавлений від наркореклами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на групу "Райончик" у Facebook.

Як зазначається, містяни замальовували наркотичну рекламу в Індустріальному районі.

"У місті-мільйонників вперше за всю історію з'явився район (включає 4 мікрорайони, кілька квадратних кілометрів щільної забудови), в якому на стінах будівель, парканах і гаражах не залишилося жодної наркореклами. Це зробили самі жителі, системно виходячи в рейди по зафарбовування, відпрацьовуючи квадрат за квадратом, мікрорайон за мікрорайоном", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що всього активісти проведели три великих рейди (від 8 чоловік в кожному) і чотири малих (до 4-х чоловік). За часом "спецоперація" тривала три тижні.

Кількість зафарбованих і знищених адрес наркоторговців - понад тисячу. Це те, що накопичилося на райончик за всі попередні роки.

"Фарба на рейдах йшла навіть не відрами, а десятками відер. Ми дуже сильно здешевили процес, відмовившись від балончиків, але написів накопичилося дуже багато. Тому спасибі всім, хто долучився хоч не руками, але засобами", - йдеться у дописі.

Активісти зазначають, що надалі контролюватимуть появу наркореклами і одразу ж з нею боротимуться.

"Якщо «художники» проявлять бурхливу активність - знову будемо виходити в великі рейди. Нам не звикати, система вже відпрацьована. Скільки будуть малювати - стільки будемо зафарбовувати", - повідомили організатори рейду.

Варто зазначити, що постійну війну з горе-художниками ведуть громадські активісти організації С14. Вони періодично виходять на вулиці міста, аби провести рейд проти реклами наркотиків, яка заполонила Дніпро.

Нагадаємо, проблема вуличної реклами продажу наркотиків через телеграм-канали гостро стоїть вже не перший рік. Нещодавно активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби із цим стихійним явищем. За їхніми словами, "обіцянки" відчистити місто від цих написів вони чують давно, проте безрезультатно. Окрім цього, за пійманих вандалів у Дніпрі міськрада обіцяє платити премії з бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...