App Store Google Play

Жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань

5 Квітня 10:20
Жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань

Наразі людей найбільше хвилює два питання: повноцінне функціонування другого корпусу НВК №137 та приєднання житлового масиву до міста Дніпро. Саме на обговоренні шляхів вирішення цих задач жителі Авіаторського і зосередилися під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком.

«Я обіцяв ввести Авіаторське у склад Дніпра ще під час моєї виборчої компанії і  доведу цей процес до логічного кінця. Станом на сьогодні, основна частина роботи вже позаду, а відповідний законопроект від Кабінету міністрів Верховна Рада підтримає, впевнений, вже цієї осені. Тоді простіше бути вирішити і питання доріг, і освітлення і купу інших комунальних проблем, з якими люди стикаються щодня», - зазначив Андрій Денисенко.

У зв’язку з тим, що житловий фонд обслуговує міська влада Дніпра, народний депутат звернув увагу і на проблему фінансування другого корпусу НВК №137, що знаходиться у Авіаторському. Основний корпус розташований у житловому районі Дніпра, а цей - фінансується у залишковому порядку.

Більше того, у 2018 році Андрій Денисенко зі своїх так званих «депутатських коштів» виділив на потреби НВК №137 60 000 грн, половина з них – саме для другого корпусу. За 5 місяців Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, який мав би освоїти кошти та закупити необхідне для корпусу обладнання, не спромігся навіть на це.

Окрім того, батьки учнів з Авіаторського мають неабиякі побоювання, що наразі робиться все можливе, аби цей корпус закрити. Однією з причин називають заяву керівництва НВК, що у їхньому корпусі не буде сформовано десятого класу на наступний навчальний рік. Мама одного із учнів другого корпусу НВК №137 Ірина Макаренко розповіла: конкретної причини відмови формувати саме тут десятий клас ніхто не називає. Вона наголошує, що вже зараз 18 учнів 9-их класів мають намір продовжити навчання у школі.

Батьки неодноразово направляли листи до мерії, проте отримували звичайні «відписки» у відповідь. Зокрема, профільний Департамент міської ради повідомляє: за відкриття класу несе відповідальність адміністрація НВК №137. Під час загальношкільних батьківських зборів керівництво закладу висловило свою нейтральну позицію, мовляв, хочуть щоб клас був і в Авіаторському, але ніяк не можуть на це вплинути.

«Від мого імені вже направлені звернення у відповідні інстанції. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради ігнорує людей, адже, по факту, це вже другий етап ліквідації навчального закладу. Раніше тут функціонувала повноцінна школа №60, потім, прикрившись оптимізацією, із самостійного навчального закладу зробили корпус НВК. Наразі бачимо, як гальмується повноцінну роботу вже корпусу. Тому я повністю підтримую людей і спільно ми розпочали боротьбу за гідні умови навчання дітей, які живуть в Авіаторському. За потреби, до вирішення цього питання підключимо і Міністерство освіти та науки», - зазначив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...