App Store Google Play

Жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань

05.04.2019 10:20
Жителі Авіаторського заручилися підтримкою Андрія Денисенка у вирішенні важливих для них питань

Наразі людей найбільше хвилює два питання: повноцінне функціонування другого корпусу НВК №137 та приєднання житлового масиву до міста Дніпро. Саме на обговоренні шляхів вирішення цих задач жителі Авіаторського і зосередилися під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком.

«Я обіцяв ввести Авіаторське у склад Дніпра ще під час моєї виборчої компанії і  доведу цей процес до логічного кінця. Станом на сьогодні, основна частина роботи вже позаду, а відповідний законопроект від Кабінету міністрів Верховна Рада підтримає, впевнений, вже цієї осені. Тоді простіше бути вирішити і питання доріг, і освітлення і купу інших комунальних проблем, з якими люди стикаються щодня», - зазначив Андрій Денисенко.

У зв’язку з тим, що житловий фонд обслуговує міська влада Дніпра, народний депутат звернув увагу і на проблему фінансування другого корпусу НВК №137, що знаходиться у Авіаторському. Основний корпус розташований у житловому районі Дніпра, а цей - фінансується у залишковому порядку.

Більше того, у 2018 році Андрій Денисенко зі своїх так званих «депутатських коштів» виділив на потреби НВК №137 60 000 грн, половина з них – саме для другого корпусу. За 5 місяців Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, який мав би освоїти кошти та закупити необхідне для корпусу обладнання, не спромігся навіть на це.

Окрім того, батьки учнів з Авіаторського мають неабиякі побоювання, що наразі робиться все можливе, аби цей корпус закрити. Однією з причин називають заяву керівництва НВК, що у їхньому корпусі не буде сформовано десятого класу на наступний навчальний рік. Мама одного із учнів другого корпусу НВК №137 Ірина Макаренко розповіла: конкретної причини відмови формувати саме тут десятий клас ніхто не називає. Вона наголошує, що вже зараз 18 учнів 9-их класів мають намір продовжити навчання у школі.

Батьки неодноразово направляли листи до мерії, проте отримували звичайні «відписки» у відповідь. Зокрема, профільний Департамент міської ради повідомляє: за відкриття класу несе відповідальність адміністрація НВК №137. Під час загальношкільних батьківських зборів керівництво закладу висловило свою нейтральну позицію, мовляв, хочуть щоб клас був і в Авіаторському, але ніяк не можуть на це вплинути.

«Від мого імені вже направлені звернення у відповідні інстанції. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради ігнорує людей, адже, по факту, це вже другий етап ліквідації навчального закладу. Раніше тут функціонувала повноцінна школа №60, потім, прикрившись оптимізацією, із самостійного навчального закладу зробили корпус НВК. Наразі бачимо, як гальмується повноцінну роботу вже корпусу. Тому я повністю підтримую людей і спільно ми розпочали боротьбу за гідні умови навчання дітей, які живуть в Авіаторському. За потреби, до вирішення цього питання підключимо і Міністерство освіти та науки», - зазначив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...