App Store Google Play

Я бачу свою місію в налагоджені дієвого контролю за діями місцевої влади, - Андрій Денисенко

05.04.2019 09:00
Я бачу свою місію в налагоджені дієвого контролю за діями місцевої влади, - Андрій Денисенко

Вчора, 4 квітня, народний депутат України Андрій Денисенко провів зустріч з мешканцями житлових будинків на вулиці Новосільній. Під час розмови дніпряни розповіли депутату про свої нагальні проблеми, а також висловили подяку за захист їхніх прав у боротьбі з енергетичними монополістами. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

На зустріч завітали як звичайні мешканці будинків, так і керівники ОСББ. Не зважаючи на те, що нещодавно за втручання Андрія Денисенка дніпровські ОСББ вийшли переможцями у протистоянні з ДТЕК, на сьогодні їх продовжує турбувати низка питань. Зокрема, до депутата надійшло звернення щодо необхідності встановлення камер відеоспостереження для покращення безпеки в будинках, а також допомоги з ремонтом газових труб. Окрім цього, мешканців турбує стан внутрішньоквартальних доріг та тепломереж.

У відповідь Андрій Денисенко запевнив присутніх, що допоможе вирішити їхні питання як із залученням власних ресурсів, так і шляхом тиску на місцеву владу. Також він звернув увагу на те, що сьогодні ОСББ можуть реалізовувати свої проекти в рамках програми співфінансування з міською радою, але разом із цим частина бюджетних коштів може бути збільшена.

«Сьогодні програма співфінансування з ОСББ передбачає розподілення коштів 50 на 50. Тобто, половина виділяється з міського бюджету. Втім, цю частку можна і необхідно збільшувати до 60%, а то і до 75%», - зазначив народний депутат.

Паралельно Андрій Денисенко підкреслив, що сьогодні як депутат Верховної Ради він здебільшого займається законотворчістю,  але потреби мешканців Дніпра також є важливою складовою його політичною діяльності.

«Звичайно, що моя профільна діяльність – законотворча, а не асфальтування доріг чи підтримання комунальних мереж. Все це – повноваження і компетенція місцевих органів влади. Але я бачу свою місію в тому, щоб спільно з вами, спираючись на вас, на громадські об’єднання, на ОСББ, на громадян, в тому числі й на місцевих депутатів, як наприклад присутній тут депутат облради Водолазький, налагодити дієвий громадський і депутатський контроль за діями місцевої влади. Це необхідно аби змусити її робити те, що вона має робити», - сказав Андрій Денисенко.

Він зауважив, що сьогодні бюджет Дніпра складає 14,7 мільярда гривень, чого сповна вистачає для забезпечення потреб містян у всіх соціальних та гуманітарних сферах. Натомість ми бачимо різноманітні «оптимізації» освіти, звільнення тисяч людей, корупційні скандали, «довгобуди» у вигляді Центрального мосту тощо.

«У свій час я обіцяв вам, що підтримаю децентралізацію, і я це зробив проголосувавши за неї. Тепер більшість податків залишається у місцевих бюджетах. Ми дали муніципалітетам усі необхідні бюджетні повноваження, ми спустили гроші з Києва ближче до людей. На жаль, не всі місцеві чиновники та депутати сприймають це як відповідальність і необхідність працювати в інтересах територіальної громади», - додав народний депутат.

Відповідно, сьогодні саме громадяни мають бути рушійною силою під час захисту своїх прав і реалізації своїх потреб.

Раніше повідомлялося, що мешканці будинку №67, що на проспекті Богдана Хмельницього, під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком розповіли про нагальні проблеми, з якими їм довелось стикнутись.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...