App Store Google Play

Я бачу свою місію в налагоджені дієвого контролю за діями місцевої влади, - Андрій Денисенко

5 Квітня 09:00
Я бачу свою місію в налагоджені дієвого контролю за діями місцевої влади, - Андрій Денисенко

Вчора, 4 квітня, народний депутат України Андрій Денисенко провів зустріч з мешканцями житлових будинків на вулиці Новосільній. Під час розмови дніпряни розповіли депутату про свої нагальні проблеми, а також висловили подяку за захист їхніх прав у боротьбі з енергетичними монополістами. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

На зустріч завітали як звичайні мешканці будинків, так і керівники ОСББ. Не зважаючи на те, що нещодавно за втручання Андрія Денисенка дніпровські ОСББ вийшли переможцями у протистоянні з ДТЕК, на сьогодні їх продовжує турбувати низка питань. Зокрема, до депутата надійшло звернення щодо необхідності встановлення камер відеоспостереження для покращення безпеки в будинках, а також допомоги з ремонтом газових труб. Окрім цього, мешканців турбує стан внутрішньоквартальних доріг та тепломереж.

У відповідь Андрій Денисенко запевнив присутніх, що допоможе вирішити їхні питання як із залученням власних ресурсів, так і шляхом тиску на місцеву владу. Також він звернув увагу на те, що сьогодні ОСББ можуть реалізовувати свої проекти в рамках програми співфінансування з міською радою, але разом із цим частина бюджетних коштів може бути збільшена.

«Сьогодні програма співфінансування з ОСББ передбачає розподілення коштів 50 на 50. Тобто, половина виділяється з міського бюджету. Втім, цю частку можна і необхідно збільшувати до 60%, а то і до 75%», - зазначив народний депутат.

Паралельно Андрій Денисенко підкреслив, що сьогодні як депутат Верховної Ради він здебільшого займається законотворчістю,  але потреби мешканців Дніпра також є важливою складовою його політичною діяльності.

«Звичайно, що моя профільна діяльність – законотворча, а не асфальтування доріг чи підтримання комунальних мереж. Все це – повноваження і компетенція місцевих органів влади. Але я бачу свою місію в тому, щоб спільно з вами, спираючись на вас, на громадські об’єднання, на ОСББ, на громадян, в тому числі й на місцевих депутатів, як наприклад присутній тут депутат облради Водолазький, налагодити дієвий громадський і депутатський контроль за діями місцевої влади. Це необхідно аби змусити її робити те, що вона має робити», - сказав Андрій Денисенко.

Він зауважив, що сьогодні бюджет Дніпра складає 14,7 мільярда гривень, чого сповна вистачає для забезпечення потреб містян у всіх соціальних та гуманітарних сферах. Натомість ми бачимо різноманітні «оптимізації» освіти, звільнення тисяч людей, корупційні скандали, «довгобуди» у вигляді Центрального мосту тощо.

«У свій час я обіцяв вам, що підтримаю децентралізацію, і я це зробив проголосувавши за неї. Тепер більшість податків залишається у місцевих бюджетах. Ми дали муніципалітетам усі необхідні бюджетні повноваження, ми спустили гроші з Києва ближче до людей. На жаль, не всі місцеві чиновники та депутати сприймають це як відповідальність і необхідність працювати в інтересах територіальної громади», - додав народний депутат.

Відповідно, сьогодні саме громадяни мають бути рушійною силою під час захисту своїх прав і реалізації своїх потреб.

Раніше повідомлялося, що мешканці будинку №67, що на проспекті Богдана Хмельницього, під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком розповіли про нагальні проблеми, з якими їм довелось стикнутись.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...