App Store Google Play

В Петриківці побудували стадіон міжнародного рівня біля оновленої школи

5 Квітня 15:20
В Петриківці побудували стадіон міжнародного рівня біля оновленої школи

Стадіон, про який раніше лише мріяли, нині радує жителів Петриківки. Сучасну спортивну базу побудували біля оновленої опорної школи. Там – поля для футболу та баскетболу, тенісні столи, тренажери та бігові доріжки. Усе – обласним коштом. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти всіх населених пунктів мають займатися спортом у сучасних та комфортних умовах. На Дніпропетровщині біля кожної школи, яку реконструюємо, зводимо сучасні спортивні майданчики. Петриківка – не виняток», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Біля петриківської опорної школи – новий стадіон

Пісок та глина. У таких умовах раніше займалися спортом майже 700 учнів Петриківської опорної школи.

«На футбольному полі, наприклад, зовсім не було трави. Ми намагалися її підсіювати, але нічого не виходило: заважало пекуче сонце. Якщо якимось дивом зелень і пробивалася, то її відразу витоптували», – пояснила заступник директора з виховної роботи Петриківської школи Валентина Зубко. 

 Його головна прикраса – велике поле для футболу

Тепер біля школи – новенький сучасний стадіон із трибунами. Його головна прикраса – велике поле для футболу. Траві на ньому – сонце більше не загроза. Штучне покриття, говорить учитель фізичного виховання Ірина Франчук, здається, «житиме» вічно.

«Я – доросла, а не можу втриматися від захвату. Дітей взагалі переповнюють емоції. Стадіон – красень, футбольне поле – шикарне», – сказала Ірина Франчук.

Переваги нового поля відмічають й учні. Десятикласниця Анастасія Немець професійно займається футболом. Грає на рівні з хлопцями.

 Десятикласниця Анастасія Немець професійно займається футболом

«Ми всі щасливі, адже можемо тренуватися на крутому стадіоні. Поле дуже рівне. Передачі та паси на ньому – неймовірно точні», – поділилася Настя.

На стадіоні – баскетбольний та волейбольний майданчики, тренажери для воркауту, тенісні столи, легкоатлетичне ядро. Є і яскраві гумові бігові доріжки. Вони – зі спеціальним амортизуючим покриттям.

 …баскетбольний,

«Наш стадіон дасть фору багатьом міським майданчикам. Думаю, що відтепер ще більше тренуватимемось та демонструватимемо кращі результати», – поділився десятикласник Володимир Гаркуша.

Сучасна спортивна база – не лише для школярів. Тут можуть займатися всі мешканці громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...