App Store Google Play

Право голосу для переселенців, гендерна рівність, та захист демократії – про що домовились Україна та Європа у Страсбурзі?

05.04.2019 14:40
Право голосу для переселенців, гендерна рівність, та захист демократії – про що домовились Україна та Європа у Страсбурзі?

Україна є одним з 47 держав-членів Ради Європи. Щороку Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи збирається, аби знайти шляхи вирішення найбільш актуальних питань та викликів для європейської спільноти. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

36 сесія організації у Стразбурзі відзначилась наступними темами: захист демократії на місцевому рівні, підвищення рівня громадянської активності населення, підтримка соціальних прав молоді, гендерна рівність та багато іншого.

«Тут щороку зустрічаються понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, які мають змогу обмінюватися досвідом. Це великі можливості, зокрема, і для нашої країни в цілому, і для Дніпропетровської області. Ті резолюції, які приймає Конгрес, є безсумнівним та узгодженим на папері рішенням європейської спільноти за тими чи іншими темами. І його не можна не враховувати, приймаючи закони вже всередині країн-членів організації», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов

Одним із досягнень української делегації у Страсбурзі було підняття питання внутрішньо-переміщених осіб, чим ми привернули додаткову увагу до ситуації в Україні та військової агресії з боку Росії.

Комітет з поточних справ підтримав ініціативу України та готує відповідну резолюцію і рекомендацію «Роль місцевих та регіональних органів влади у захисті внутрішньо переміщених осіб (ВПО)», які будуть затверджені на наступній 37-ій сесії Конгресу.

Зараз в Україні налічується близько 1,5 мільйони ВПО, з яких близько половини вважають себе повноцінними членами тих громад, де зараз проживають.

Саме тому у листопаді 2018 року на 35-й сесії було прийнято звіт, резолюцію та рекомендацію «Права голосування на місцевому рівні як елемент успішної довгострокової інтеграції мігрантів та ВПО в муніципалітетах Європи».

Цього разу українська делегація в Конгресі вже підготувала звернення на Голову українського парламенту з тим, аби Верховна Рада пришвидшила вирішення питання виборчих прав ВПО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...