App Store Google Play

Право голосу для переселенців, гендерна рівність, та захист демократії – про що домовились Україна та Європа у Страсбурзі?

5 Квітня 14:40
Право голосу для переселенців, гендерна рівність, та захист демократії – про що домовились Україна та Європа у Страсбурзі?

Україна є одним з 47 держав-членів Ради Європи. Щороку Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи збирається, аби знайти шляхи вирішення найбільш актуальних питань та викликів для європейської спільноти. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

36 сесія організації у Стразбурзі відзначилась наступними темами: захист демократії на місцевому рівні, підвищення рівня громадянської активності населення, підтримка соціальних прав молоді, гендерна рівність та багато іншого.

«Тут щороку зустрічаються понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, які мають змогу обмінюватися досвідом. Це великі можливості, зокрема, і для нашої країни в цілому, і для Дніпропетровської області. Ті резолюції, які приймає Конгрес, є безсумнівним та узгодженим на папері рішенням європейської спільноти за тими чи іншими темами. І його не можна не враховувати, приймаючи закони вже всередині країн-членів організації», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов

Одним із досягнень української делегації у Страсбурзі було підняття питання внутрішньо-переміщених осіб, чим ми привернули додаткову увагу до ситуації в Україні та військової агресії з боку Росії.

Комітет з поточних справ підтримав ініціативу України та готує відповідну резолюцію і рекомендацію «Роль місцевих та регіональних органів влади у захисті внутрішньо переміщених осіб (ВПО)», які будуть затверджені на наступній 37-ій сесії Конгресу.

Зараз в Україні налічується близько 1,5 мільйони ВПО, з яких близько половини вважають себе повноцінними членами тих громад, де зараз проживають.

Саме тому у листопаді 2018 року на 35-й сесії було прийнято звіт, резолюцію та рекомендацію «Права голосування на місцевому рівні як елемент успішної довгострокової інтеграції мігрантів та ВПО в муніципалітетах Європи».

Цього разу українська делегація в Конгресі вже підготувала звернення на Голову українського парламенту з тим, аби Верховна Рада пришвидшила вирішення питання виборчих прав ВПО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...