App Store Google Play

Не перешкоджай, я рятую твоє життя: рятувальники з Дніпра долучилися до всеукраїнського флешмобу

05.04.2019 14:20
Не перешкоджай, я рятую твоє життя: рятувальники з Дніпра долучилися до всеукраїнського флешмобу

Пожежні з Дніпра долучилися до всеукраїнської акції рятувальників #НеперешкоджайЯРятуюТвоєЖиття. Про це Дніпрограду стало відомо із соціальної мережі Facebook.

Так, щодня українські рятувальники ризикують своїм життям, аби вчасно прийти на допомогу та врятувати життя. Однак останнім часом фіксується все більше випадків коли рятувальники стикаються з агресивною поведінкою самих громадян. Один із таких кричущих випадків трапився нещодавно на Київщині. Тому пожежники звернулися до всіх громадян країни з проханням не перешкоджати їм у виконанні своєї роботи. 

До флешмобу долучилися і пожежні Січеславщини. Фото й пости із закликами підтримки колег рятувальники постять у фейсбуці під тегом: #НеперешкоджайЯРятуюТвоєЖиття.

Так, відповідне відео та фото виклав на своїй сторінці начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач. 

"Рятувальники Дніпропетровщини підтримують своїх колег, які постраждали від необізнаності громадян про роботу Служби порятунку! Закликаємо #НеперешкоджайЯРятуюТвоєЖиття", - йдеться у дописі.

До всеукраїнського флешмобу долучилася і речниця ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дар`я Гречищева, про що також повідомила на своїй сторінці у Facebook. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...