App Store Google Play

Дніпряни підтримали петицію з вимогою зменшити тарифи на вивіз сміття

05.04.2019 19:00
Дніпряни підтримали петицію з вимогою зменшити тарифи на вивіз сміття

Сьогодні, 5 квітня, електронна вимога про зменшення тарифів на вивіз сміття набрала необхідну кількість голосів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Єдиною системи петицій.

Петицію підтримало більше тисячі мешканців Дніпра. Містяни обурені високими тарифами на вивіз сміття, яке встановило комунальне підприємство Жилсервіс-2”. 

"Ми вимагаємо зменшити вартість до розумних розмірів. З 1 січня 2019р.-30,85 грн. з людини за місяць- занадто велика (до 1 жовтня 2019р. інша компанія вивозила сміття за меншу ціну та якісніше). Треба зробити перерахунок також з причини зменшення ціни на паливо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, фірма “Дніпрокомунтранс” здійснювала послуги з вивозу твердих побудових відходів у Дніпрі протягом багатьох років. Проте минулої весни міська рада зі скандалом вигнала з ринку приватну компанію, при цьому штучно створивши сміттєвий колапс у місті.

Тепер сміттям у Дніпрі займається комунальне підприємство “Жилсервіс-2” Дніпровської міської ради. З ним влада уклала договір на вісім років. Заступник міського голови Михайло Лисенко переконув, що нове підприємство створювали для того, аби “монополісти” не вимагали збільшувати тарифи. 

Потім, за декілька місяців, міськрада збільшила вартість вивозу сміття у три рази. Якщо раніше дніпряни платили 9 грн з людини, то тепер - від 25 грн.

Окрім того, містяни жаліються, що їм не дають можливості повернутися до попередньої фірми. Адже на сесії міської ради було прийнято рішення - люди, які оформлюють субсидію, повинні обслуговуватися тільки комунальним підприємством, зокрема "Жилсервіс-2", інакше субсидію не отримають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...