App Store Google Play

Дніпровських авіатуристів привчають літати із Запоріжжя

05.04.2019 09:20
Дніпровських авіатуристів привчають літати із Запоріжжя

Дніпро пов'язали з аеропортом Запоріжжя прямим автобусним рейсом. Автобус відправлятиметься з Дніпра о 8.00 та з аеропорту Запоріжжя — о 12.00, повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

Зазначається, що третього квітня почав курсувати прямий щоденний автобусний маршрут Дніпро – аеропорт «Запоріжжя» – Дніпро. З метою поліпшення якості перевезення пасажирів, на рейсі працює місткий автобус підвищеної комфортності SCANIA на 55 посадочних місць.

Вартість перевезення в один бік становить 200 грн за пасажира і включає перевезення його багажу, а дитячий квиток (від 3-х до 12-ти років) коштує 160 грн.

З метою поліпшення комфорту пасажирів, що вилітають з Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», графік руху автобусного рейсу організований на щоденній основі під авіарейси міжнародних авіакомпаній "Turkish Airlines" та "Pegasus Airlines" з відправленням з Дніпра в 8.00 і з аеропорту Запоріжжя о 12.00.

Також зазначається, що для пасажирів доступна можливість попереднього бронювання квитків на сайті transfer.dp.ua або в касі Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

Нагадаємо, що 15 березня у Дніпровській міській раді відбулась робоча нарада разом, на якій запрошені експерти з компанії Airport Consulting Vienna розповідали, чому не варто будувати аеропорт у Солоному.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...