App Store Google Play

Дебати перетворюються на засіб маніпуляції, - політологи

5 Квітня 17:20
Дебати перетворюються на засіб маніпуляції, - політологи

Дебати між двома лідерами виборчих перегонів зі серйозного діалогу перетворюються на засіб маніпуляції. Про це сьогодні, 5 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" зазначив політолог Віктор Пащенко, передає Дніпроград.

"Зеленський запропонував Тимошенко стати арбітром, посередником цих дебатів. Порошенко від цього відмовився. Як на це відреагують виборці Юлії Володимирівни? За кого вони після цього проголосують? За Зеленського, який "довіряє їй і запропонував таку важливу роль" чи за Порошенко, який "навпаки не довіряє і відмовився від цієї пропозиції"?", - прокоментував Віктор Пащенко.

За його словами, проблема полягає в тому, що питання проведення дебатів не було врегульовано заздалегідь, адже нині прописано лише в постанові ЦВК.

"А в такому випаду те, що ми зараз спостерігаємо, назвуть не дебатами, а громадською дискусією чи якось ще. Можливо, це назвуть "батлом кандидатів у Президенти", - додав політолог Андрій Клячин.

Експерти наголосили, що на дебатах, які запропонував провести кандидат у Президенти Володимир Зеленський, звертатимуть увагу на форму проведення, а не на зміст дискусії.

"Те, що відбувається, називається "відсутністю хлібу", яка неабияк компенсується видовищами. Ми перейшли у формат шоу, відійшли від якісних речей до зовнішніх проявів і більше цікавимось формою, аніж змістом. Дебати сьогодні обговорюються не з точки зору, які позиції під час дискусії займатимуть кандидати, а з точки зору, хто, де і як здав кров", - підсумував політолог Андрій Нелюбов.

Він також зазначив, що на дебатах, проведених на стадіоні, неможливо буде уникнути інформаційних провокацій від глядачів.

Раніше повідомлялося, що Порошенко закликав Зеленського бути мужиком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...