App Store Google Play

Дебати перетворюються на засіб маніпуляції, - політологи

05.04.2019 17:20
Дебати перетворюються на засіб маніпуляції, - політологи

Дебати між двома лідерами виборчих перегонів зі серйозного діалогу перетворюються на засіб маніпуляції. Про це сьогодні, 5 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" зазначив політолог Віктор Пащенко, передає Дніпроград.

"Зеленський запропонував Тимошенко стати арбітром, посередником цих дебатів. Порошенко від цього відмовився. Як на це відреагують виборці Юлії Володимирівни? За кого вони після цього проголосують? За Зеленського, який "довіряє їй і запропонував таку важливу роль" чи за Порошенко, який "навпаки не довіряє і відмовився від цієї пропозиції"?", - прокоментував Віктор Пащенко.

За його словами, проблема полягає в тому, що питання проведення дебатів не було врегульовано заздалегідь, адже нині прописано лише в постанові ЦВК.

"А в такому випаду те, що ми зараз спостерігаємо, назвуть не дебатами, а громадською дискусією чи якось ще. Можливо, це назвуть "батлом кандидатів у Президенти", - додав політолог Андрій Клячин.

Експерти наголосили, що на дебатах, які запропонував провести кандидат у Президенти Володимир Зеленський, звертатимуть увагу на форму проведення, а не на зміст дискусії.

"Те, що відбувається, називається "відсутністю хлібу", яка неабияк компенсується видовищами. Ми перейшли у формат шоу, відійшли від якісних речей до зовнішніх проявів і більше цікавимось формою, аніж змістом. Дебати сьогодні обговорюються не з точки зору, які позиції під час дискусії займатимуть кандидати, а з точки зору, хто, де і як здав кров", - підсумував політолог Андрій Нелюбов.

Він також зазначив, що на дебатах, проведених на стадіоні, неможливо буде уникнути інформаційних провокацій від глядачів.

Раніше повідомлялося, що Порошенко закликав Зеленського бути мужиком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...