App Store Google Play

Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії, - Андрій Денисенко

04.04.2019 18:30
Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії, - Андрій Денисенко

За депутатським зверненням Андрія Денисенка до ГПУ відкрито два кримінальні провадження стосовно порушення діючого законодавства у роботі полігону твердих побутових відходів «Правобережний», розташованого на ж\м Діївка-1.

Наприкінці березня слідчими Дніпровського райвідділу поліції розпочато досудові розслідування за ст. 236 ККУ (порушення правил екологічної безпеки працівниками КП «ЕкоДніпро» при експлуатації полігону, що спричинило тяжкі наслідки) та за ч. 1 ст. 241 ККУ (порушення спеціальних правил екологічної безпеки, що спричинило забруднення повітря шкідливими для життя та здоров’я людей речовинами).

«Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії Адже на полігоні елементарно відсутні належна огорожа, що призводить до засмічення прилеглих територій, спостережувальні свердловини, необхідні для контролю за впливом полігону на підземні води, не ведеться облік та зважування транспорту з відходами. Це – лише десята частина порушень правил екологічної безпеки, що виявили люди самотужки. Перевірка ж полігону відповідними органами наразі триває», - зазначив народний депутат Андрій Денисенко.

Полігон ТПВ «Правобережний» функціонує з 2012 року. З першого ж дня, за словами місцевих мешканців, тут були порушені технології складування, захоронення сміття та експлуатації комплексу, що, передусім, проявляється у страшному смороді і забрудненні, додає нардеп.

Нагадаємо, боротьба людей проти незаконної роботи «Правобережного» розпочалася більше двох років тому. У вересні 2016-го жителі Діївки перекрили трасу на Кривий Ріг, протестуючи проти використання сміттєзвалища для утилізації побутових відходів зі Львова. Навесні 2017 року люди пікетували мерію з вимогою закрити цей полігон, для нового ж навіть місце, віддалене від житлових будинків знайшли - за 5 км від міста.

 

 

Тоді людям пообіцяли, що на закриття та рекультивацію полігону у Діївці заплановано виділити 5 мільйонів гривень з міського бюджету. Це планували зробити упродовж кількох років. Однак до сьогоднішнього дня так званий Діїївський полігон єдиний, який легальної діє в Дніпрі. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...