App Store Google Play

Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії, - Андрій Денисенко

4 Квітня 18:30
Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії, - Андрій Денисенко

За депутатським зверненням Андрія Денисенка до ГПУ відкрито два кримінальні провадження стосовно порушення діючого законодавства у роботі полігону твердих побутових відходів «Правобережний», розташованого на ж\м Діївка-1.

Наприкінці березня слідчими Дніпровського райвідділу поліції розпочато досудові розслідування за ст. 236 ККУ (порушення правил екологічної безпеки працівниками КП «ЕкоДніпро» при експлуатації полігону, що спричинило тяжкі наслідки) та за ч. 1 ст. 241 ККУ (порушення спеціальних правил екологічної безпеки, що спричинило забруднення повітря шкідливими для життя та здоров’я людей речовинами).

«Вживаю заходів на захист довкілля та мешканців Діївки, які потерпають від дій сміттєвої мафії Адже на полігоні елементарно відсутні належна огорожа, що призводить до засмічення прилеглих територій, спостережувальні свердловини, необхідні для контролю за впливом полігону на підземні води, не ведеться облік та зважування транспорту з відходами. Це – лише десята частина порушень правил екологічної безпеки, що виявили люди самотужки. Перевірка ж полігону відповідними органами наразі триває», - зазначив народний депутат Андрій Денисенко.

Полігон ТПВ «Правобережний» функціонує з 2012 року. З першого ж дня, за словами місцевих мешканців, тут були порушені технології складування, захоронення сміття та експлуатації комплексу, що, передусім, проявляється у страшному смороді і забрудненні, додає нардеп.

Нагадаємо, боротьба людей проти незаконної роботи «Правобережного» розпочалася більше двох років тому. У вересні 2016-го жителі Діївки перекрили трасу на Кривий Ріг, протестуючи проти використання сміттєзвалища для утилізації побутових відходів зі Львова. Навесні 2017 року люди пікетували мерію з вимогою закрити цей полігон, для нового ж навіть місце, віддалене від житлових будинків знайшли - за 5 км від міста.

 

 

Тоді людям пообіцяли, що на закриття та рекультивацію полігону у Діївці заплановано виділити 5 мільйонів гривень з міського бюджету. Це планували зробити упродовж кількох років. Однак до сьогоднішнього дня так званий Діїївський полігон єдиний, який легальної діє в Дніпрі. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...