App Store Google Play

У Петриківському районі капітально ремонтують дорогу Іванівка-Радісне

4 Квітня 13:00
 У Петриківському районі капітально ремонтують дорогу Іванівка-Радісне

Рівний асфальт – замість сотень ям. Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує дороги між населеними пунктами регіону. Нині у розпалі роботи поблизу сіл Іванівка та Радісне Петриківського району. У 2018-му підрядники уклали там майже 4 км покриття, зараз оновлюють ще майже 3. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Автошляхи Дніпропетровщини мають відповідати європейським стандартам. Це завдання Президента України Петра Порошенка, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018 році дороги місцевого значення були передані на баланс Дніпропетровської облдержадміністрації. Відразу ж стартував їх капітальний ремонт». 

Нині у розпалі роботи поблизу сіл Іванівка та Радісне Петриківського району

Почалися роботи і на дорозі місцевого значення Іванівка-Радісне. Вона з'єднує два села у Петриківському районі.

«Капремонту не було майже 40 років. Утворилися величезні ями. Такі вибоїни, що автомобілем не проїдеш. Людям із Радісного дуже важко діставатися до Іванівки, а там сільська рада, школа, магазини», – сказав голова Іванівської сільської ради Іван Негода.

У 2018-му підрядники уклали там майже 4 км покриття,…

Підрядники вже відремонтували майже 4 км покриття, зараз роботи на відрізку майже 3 км. Фрезирують старе покриття, укладають два шари асфальтобетону.

«Раніше це був жах! У мене в Радісному дача, тож дуже чекав, коли дорогу сюди відновлять, – сказав мешканець Іванівки Роман Ковальчук. – Зараз роблять добре. Зиму відремонтована у 2018-му ділянка пережила гарно».

Місцеві – радіють

«Ходжу цією дорогою на роботу. Раніше тут такі ями були, що жоден автобус не хотів їздити. Тепер тут гарно, ніби в Європі», – сказала мешканка Іванівки Віта Кравчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...