App Store Google Play

У Петриківському районі капітально ремонтують дорогу Іванівка-Радісне

04.04.2019 13:00
 У Петриківському районі капітально ремонтують дорогу Іванівка-Радісне

Рівний асфальт – замість сотень ям. Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує дороги між населеними пунктами регіону. Нині у розпалі роботи поблизу сіл Іванівка та Радісне Петриківського району. У 2018-му підрядники уклали там майже 4 км покриття, зараз оновлюють ще майже 3. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Автошляхи Дніпропетровщини мають відповідати європейським стандартам. Це завдання Президента України Петра Порошенка, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018 році дороги місцевого значення були передані на баланс Дніпропетровської облдержадміністрації. Відразу ж стартував їх капітальний ремонт». 

Нині у розпалі роботи поблизу сіл Іванівка та Радісне Петриківського району

Почалися роботи і на дорозі місцевого значення Іванівка-Радісне. Вона з'єднує два села у Петриківському районі.

«Капремонту не було майже 40 років. Утворилися величезні ями. Такі вибоїни, що автомобілем не проїдеш. Людям із Радісного дуже важко діставатися до Іванівки, а там сільська рада, школа, магазини», – сказав голова Іванівської сільської ради Іван Негода.

У 2018-му підрядники уклали там майже 4 км покриття,…

Підрядники вже відремонтували майже 4 км покриття, зараз роботи на відрізку майже 3 км. Фрезирують старе покриття, укладають два шари асфальтобетону.

«Раніше це був жах! У мене в Радісному дача, тож дуже чекав, коли дорогу сюди відновлять, – сказав мешканець Іванівки Роман Ковальчук. – Зараз роблять добре. Зиму відремонтована у 2018-му ділянка пережила гарно».

Місцеві – радіють

«Ходжу цією дорогою на роботу. Раніше тут такі ями були, що жоден автобус не хотів їздити. Тепер тут гарно, ніби в Європі», – сказала мешканка Іванівки Віта Кравчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...