App Store Google Play

У Нікопольському районі «з нуля» зводять 4 сучасні сільські амбулаторії

04.04.2019 15:20
У Нікопольському районі «з нуля» зводять 4 сучасні сільські амбулаторії

У Нікопольському районі облаштують чотири сільські амбулаторії. Нові медзаклади «з нуля» зводять у Південному, Придніпровському, Чкаловому і Чистополі. Вони будуть теплими і комфортними, матимуть найсучасніше обладнання. Першу меддопомогу там отримуватимуть майже 5 тис місцевих мешканців. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна медична допомога має бути доступною кожному мешканцю Дніпропетровщини – і у великих містах, і в селах. У 2018-му коштом держбюджету в області розпочали будівництво 18-ти нових амбулаторій. Їх забезпечимо необхідним обладнанням», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.    

У Нікопольському районі облаштують чотири сільські амбулаторії

Амбулаторії зводять і в селах Південне, Придніпровське, Чкалове та Чистопіль Нікопольського району. Нові медзаклади з’являться там вперше за роки незалежності України.  

«Амбулаторія у нашому селі зведена у 50-х роках минулого століття. Вона застаріла, замала і не задовольняє потреби людей. Новий заклад дасть змогу більш якісно надавати медпослуги», – сказав в.о. старости Придніпровського старостату Олександр Прокопенко. 

Амбулаторії зводять зі швидкомонтованих конструкцій. У Придніпровському будівля вже готова. Підрядники встановили вікна та двері, облаштували дах і вентильований фасад, підвели комунікації.

Підрядники встановили вікна та двері, облаштували дах і вентильований фасад, підвели комунікації

«Скільки себе пам’ятаю, в нашому селі була невеличка старенька амбулаторія. Вона не комфортна, там мало місця. А зараз, нарешті,  наша велика мрія здійснюється. Будують новий медзаклад. Це зміцнює наше село, дає надію на краще», – сказала мешканка Придніпровського Оксана Кавалер. 

«Три роки працюю у місцевій амбулаторії. Ми можемо приймати від 20 до 50 людей в день. Місця не вистачає, всі тісняться. Не вірили, що почнуть будівництво. А нині – роботи на фініші», – поділилася медична сестра Придніпровської амбулаторії Олена Жмур.   

В амбулаторіях встановлять сучасне медичне обладнання.

 Кипить робота і в Південному – тамтешня амбулаторія обслуговуватиме близько 2 тис людей

«Нове будівництво – це велика подія для села. Люди чекають відкриття амбулаторії. Дякуємо за цю роботу», – сказала мешканка Придніпровського Людмила Щербина. 

Кипить робота і в Південному – тамтешня амбулаторія обслуговуватиме близько 2 тис людей.

«Дуже швидко будують. Вже готові комунікації, каркас будівлі. На черзі – обшивка фасаду, оздоблювальні роботи і благоустрій», – сказав в.о. старости села Південне Павло Кривіцький. 

 Загалом в Україні зведуть 512 сучасних сільських амбулаторій

«Амбулаторія дуже необхідна селу. Воно далеко від районного центру, а у критичні хвилини на вагу золота кожна хвилина. Тепер матимемо повністю укомплектований медзаклад прямо у центрі села», – зазначила мешканка Південного Любов Шевченко.

Загалом в Україні зведуть 512 сучасних сільських амбулаторій.

Раніше повідомялося, що у Царичанському районі зводять дві сучасні амбулаторії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...