App Store Google Play

У 2018 році Січеславщина збільшила експорт до країн Європи на понад 20%

4 Квітня 19:30
У 2018 році Січеславщина збільшила експорт до країн Європи на понад 20%

Січеславщина укріплює економічні відносини з Європою. За підсумками 2018-го експорт товарів до європейських країн збільшився до 2,9 млрд доларів. Порівняно з 2017 роком обсяги зросли на 21%. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Україна робить ставку на європейські ринки. Торгівля з країнами ЄС – це приклад швидких та докорінних змін. Євросоюз за останні чотири роки став надійним торговим партнером і Дніпропетровщини. На експорт в Європу область продає третину вироблених товарів і послуг», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

До Європи підприємства області наростили поставки, зокрема, руди, чорних металів та виробів з них, нафтопродуктів, мінеральних добрив.

У ТОП-5 торгових партнерів Січеславщини – Польща, Угорщина, Словаччина, Чехія й Італія.

Частка Європи в імпорті підвищилася майже на 1,8 млрд доларів, або на 7%.

Зростання імпорту відображає потребу регіону у виробничому обладнанні, медикаментах, паливі, полімерних матеріалах, автомобілях, папері та картоні.

Домінуючі позиції в долі імпорту товарів посідають Польща, Італія та Німеччина. Остання – беззаперечний лідер серед країн ЄС, які постачають в область послуги.

У 2018-му зовнішньоекономічний оборот Січеславщини з ЄС склав 4,7 млрд доларів. На область припадає 9,4% загальноукраїнського торговельного обороту з європейськими країнами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...