App Store Google Play

Досвід підвищення громадянської свідомості Січеславщини представили на Раді Європи

04.04.2019 11:40
Досвід підвищення громадянської свідомості Січеславщини представили на Раді Європи

Українська делегація, у складі якої представники влади Січеславщини, продовжує свою роботу у Страсбурзі на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи. Головною темою другого дня сесії стало питання відкритого спілкування влади  із населенням. У тому числі і стосовно явки на вибори. За статистикою, її рівень в Європі знижується. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровськуї обласної ради.

Як зауважив представник Швеції, у Європі процвітає демократія, але частина населення  не хоче брати в ній участь. Важливу роль у вирішенні цього питання надали залученню молоді до політичних та громадянських процесів у суспільстві. 

Представниця Італії на Конгресі Ради Європи Донателла Порзі поділилася досвідом своєї країни. Тут створили спеціальні школи – майданчики для діалогу між адміністраціями регіону та студентами. Головна мета -  аби молодь з самого початку розуміла, як функціонує демократичне суспільство. 

Представники Іспанії розповіли про створення електронної лабораторії, де кожен бажаючий може подавати власну ініціативу на розгляд. 

Представник України та член Конгресу, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов представив на Раді Європи шляхи підвищення громадянської свідомості та рівня активності у житті країни на Січеславщині.

"У першу чергу цьому сприяла реформа децентралізації. Стосовно ж залучення молоді до політичного життя, у Дніпропетровській області  ми реалізуємо багато проектів, серед яких  «Школа молодого політика», «Премія Дніпропетровської обласної ради», безкоштовне навчання молодих АТОвців. Головна наша мета – це підтримка молоді з боку влади та запобігання «відтоку мізків» з країни", - прокоментував Гліб Пригунов.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...