App Store Google Play

У Царичанському районі зводять дві сучасні амбулаторії

03.04.2019 15:00
У Царичанському районі зводять дві сучасні амбулаторії

У двох селах Царичанського району «з нуля» будують сучасні та комфортні амбулаторії. Нові медзаклади з’являться у Бабайківці та Прядівці. Меддопомогу там отримуватимуть майже 6 тис людей. Таке будівництво – вперше за роки незалежності України. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реконструюємо та будуємо «з нуля» в області десятки медзакладів. За рахунок субвенції з держбюджету зводимо у селах регіону 18 нових амбулаторій. Вони – на зміну застарілим та некомфортним будівлям», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Десятки років на нові амбулаторії чекали й мешканці сіл Бабайківка та Прядівка Царичанського району.

У двох селах Царичанського району «з нуля» будують сучасні та комфортні амбулаторії

«Будівлі старих медзакладів звели ще у 1980-ті. З того часу – жодного капітального ремонту. Взимку в приміщеннях дуже холодно, стовпчик термометра опускався іноді й нижче +10. До того ж, люди бідкаються через відсутність лабораторії – навіть за простими аналізами доводиться їздити до районного чи обласного центру», – зазначила головний лікар Царичанського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Дениско. 

Восени 2018-го в селах закипіла робота. Нині вже готові «коробки» будівель – їх звели зі швидкомонтуючих конструкцій. Встановили вікна та двері, облаштували дах, підвели комунікації.

Нині вже готові «коробки» нових будівель – їх звели зі швидкомонтуючих конструкцій

«Будівництво не зупиняється ні на хвилину. Амбулаторія буквально виростає на пустоту місці. Вона буде теплою, затишною і комфортною», – сказала староста Бабайківського старостинського округу Валентина Чвертка. 

Нині підрядники облаштовують вентильований фасад, укладають підлогу, монтують стелю. Згодом облицюють стіни, встановлять сучасне обладнання.

Окремі кімнати в амбулаторії виділили під житло для лікарів.

Окремі кімнати в амбулаторії виділили під житло для лікарів

«Дуже приємно, що сільській медицині приділили увагу. Нам, молодим лікарям, важливо працювати із сучасним обладнанням на місцях. Це зручно і пацієнтам, особливо дітям і людям похилого віку», – сказала сімейний лікар Бабайківки Наталія Давиденко. 

Нові медзаклади прийматимуть майже 6 тис людей із 10 населених пунктів.

«Нова амбулаторія у самому центрі села – це дуже добре. Зручно сюди діставатися. Краса просто», – сказала мешканка Бабайківки Алла Онищенко. 

Загалом в Україні будують 512 сучасних сільських амбулаторій

«З дитинства мешкаю в Бабайківці. Вперше бачу таке будівництво. Все дуже швидко, підрядники працюють цілими днями. Вигляд має – супер! Тепер і ми отримаємо якісну медицину», – сказала мешканка Бабайківки Валентина Швець.

Загалом в Україні будують 512 сучасних сільських амбулаторій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...