App Store Google Play

У Дніпрі розпочався круглий стіл з представниками органів місцевого самоврядування

03.04.2019 12:00
У Дніпрі розпочався круглий стіл з представниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 3 квітня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir розпочався круглий стіл за участі представників місцевого самоврядування, який присвячений розробці та реалізації проектів, що сприятимуть залученню інвестицій та розвитку громад. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

До участі в круглому столі запросили міських голів, їхніх заступників, фахівців з питань фінансів тощо. Захід проходить в рамках Муніципальної платформи «Енергетична та кліматична трансформація».

«Сьогодні вміння розробляти проекти та залучати інвестиції це одна із головних задач муніципалітетів, тому їхні представники мають чітко розуміти це», - зазначила Оксана Кисіль Національний експерт Проекту ЄС в Україні «Угода мерів – Схід»

Участь у круглому столі взяв і заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, який зауважив, що сьогодні органи місцевого самоврядування мають знаходити між собою спільну мову та разом працювати на загальне благо.

«Сьогодні реформа децентралізації частково перетворилася у феодалізацію. Місцеві громади отримали значні кошти і використовують це як один і видів шантажу. Це потрібно виправляти. Різні громади мають співпрацювати між собою та знаходити спільну мову аби разом реалізовувати масштабні проекти», - сказав Безус.

Окрім цього, він зауважив, що на сьогодні обласні ради мають стати тими органами, які координуватимуть дії різних громад в регіонах. Задля цього необхідно вибудовувати систему зв’язків між муніципалітетами та доносити місцевим радам інформацію про необхідність такої співпраці задля загального розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...