App Store Google Play

У Дніпрі розпочався круглий стіл з представниками органів місцевого самоврядування

03.04.2019 12:00
У Дніпрі розпочався круглий стіл з представниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 3 квітня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir розпочався круглий стіл за участі представників місцевого самоврядування, який присвячений розробці та реалізації проектів, що сприятимуть залученню інвестицій та розвитку громад. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

До участі в круглому столі запросили міських голів, їхніх заступників, фахівців з питань фінансів тощо. Захід проходить в рамках Муніципальної платформи «Енергетична та кліматична трансформація».

«Сьогодні вміння розробляти проекти та залучати інвестиції це одна із головних задач муніципалітетів, тому їхні представники мають чітко розуміти це», - зазначила Оксана Кисіль Національний експерт Проекту ЄС в Україні «Угода мерів – Схід»

Участь у круглому столі взяв і заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, який зауважив, що сьогодні органи місцевого самоврядування мають знаходити між собою спільну мову та разом працювати на загальне благо.

«Сьогодні реформа децентралізації частково перетворилася у феодалізацію. Місцеві громади отримали значні кошти і використовують це як один і видів шантажу. Це потрібно виправляти. Різні громади мають співпрацювати між собою та знаходити спільну мову аби разом реалізовувати масштабні проекти», - сказав Безус.

Окрім цього, він зауважив, що на сьогодні обласні ради мають стати тими органами, які координуватимуть дії різних громад в регіонах. Задля цього необхідно вибудовувати систему зв’язків між муніципалітетами та доносити місцевим радам інформацію про необхідність такої співпраці задля загального розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...