App Store Google Play

На Січеславщині завершують реконструкцію Святовасилівської опорної школи

03.04.2019 12:20
На Січеславщині завершують реконструкцію Святовасилівської опорної школи

Святовасилівську опорну школу перетворюють на модерновий та енергоефективний навчальний заклад. Всередині вже осучаснили класи та коридори. На фініші – утеплення будівлі та облицювання фасаду яскравою плиткою. Поряд зі школою зводять сучасний стадіон із футбольним полем та ігровими майданчиками. Масштабну реконструкцію закладу проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створюємо для маленьких мешканців Дніпропетровщини новітній освітньо-спортивний простір. Одночасно реконструюємо в регіоні понад 30 шкіл. На яскравий та енергоефективний перетворюємо і святовасилівський опорний заклад. Приводимо до ладу саму будівлю та шкільний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА завершує реконструкцію Святовасилівської опорної школи

Школу в селищі Святовасилівка Солонянського району побудували в далекому 1971-му. З тих пір – жодного капремонту. Будівля застаріла і ззовні, і зсередини.

Нині заклад вже не впізнати. Яскраво-червоний фасад видно на в’їзді до селища. Термомодернізація будівлі на фініші. Ремонтники вже почали облаштовувати відкоси.

 «Школу фактично заново побудували. Залишили тільки стіни, а так все нове зробили, – зазначила заступник директора Світлана Черкасова. – Дуже вдячні обласній владі за величезні кошти, виділені на цю реконструкцію».

На фініші –..

Всередині – нові комунікації. А ще – осучаснені коридори і різнобарвні класи.

«Нам зробили такі чудові кабінети – в них хочеться навчатися та працювати. Яскраві фарби додають позитиву. Як результат – маємо вже переможця та декілька призерів обласних олімпіад з різних предметів», – підкреслила вчителька Наталя Дрюкова.

Всередині – осучаснені коридори,..

На першому поверсі облаштували майстерні для уроків праці у хлопців. Там встановили нові верстати. Закуплять і швейні машинки для дівчат.

«Раніше школа була не такою цікавою та веселою, як зараз. У нас нові парти, інтерактивні дошки. І двері прозорі у класах – можна подивитися, як проходить урок», – сказала учениця 5 класу Ліза Зушинська.

Вже завершують встановлювати знаряддя в оновленому спортзалі, кухонне обладнання – в їдальні.

..класи,..

Найбільші очікування учнів – новий стадіон, що зараз облаштовують біля школи. Там будуть велике футбольне поле, спортмайданчики та бігові доріжки. Все – із професійним штучним покриттям. Нині підрядники готують основу під покриття.

«Нам вже кортить займатися на нових майданчиках. Там буде весело. Можна буде пограти і в футбол, і баскетбол, і волейбол, – поділилася учениця 7 класу Христина Боброва. – Наші хлопці їздять на змагання у солонянську школу – там новий гарний стадіон. Сподіваємося, такий самий невдовзі матимемо і ми».

..та спортзалі

Тривають роботи і на шкільному подвір’ї. Там вже завершують укладати тротуарну плитку.

У святовасилівській опорній школі – майже 240 учнів. Це мешканці Святовасилівки та десяти навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що у Широківському районі повністю оновлюють Карпівську опорну школу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...