App Store Google Play

Міська рада Дніпра відхилила усі пропозиції учасників тендеру на заміну вікон у школах та садочках

03.04.2019 16:20
Міська рада Дніпра відхилила усі пропозиції учасників тендеру на заміну вікон у школах та садочках

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради оголосив тендер на заміну вікон у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Проте усі пропозиції від учасників аукціону Департамент відхилив. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну платформу закупівель Prozorro.

Міська рада виділила 1 903 109 гривень на поточний ремонт вікон та заміну на металопластикові у дев'яти школах Дніпра. Планувалося, що по два вікна замінять у школі №2 та №102, у навчальному закладі №121 мали встановити чотири нових вікна, у школі №6 та №82 - вісім, ще 15 вікон - у школі №56, у школі №74 хотіли встановити п'ять пластикових вікна,  у школі №111 - дев'ять вікон.

Найбільше планували витратити на школу №132. За тендерною документацією, там мали замінити 52 вікна.

Ще 1 386 393 виділили на ремонт та заміну вікон у садочках. У списку дошкільні навчальні заклади №181 та №358 - по два вікна, ДНЗ №331 - 15 вікон, садочок №334 - вісім вікон, ДНЗ№346 - дев'ять вікон, ДНЗ№47 - 16 вікон. 

Послуги підрядник мав надати до 30 червня.

На обидва тендери подалися три фірми - ТОВ "Оптімалс", ФОП "Носенко", ФОП "Кас'янова Катерина Віталіївна". З усіх фірм найнижчу суму запропонувала компанія "Оптімалс", яка знизила вартість послуг на вікна для садочків до 986 743 грн, а для шкіл - до 1 387 182 грн. 

Проте усі три пропозиції Департамент відхилив. У поясненні йдеться, що компанії не виклали документи у повному обсязі, а також деякі їх пропозиції не відповідають технічному завданню.

Такі дії міськради викликають низку питань, адже наприклад, в одному із тендерів, де мерія закуповувала планшети, фірма-переможець запропонувавла техніку, не вказуючи конкретну фірму. Такі дії також могли б стати приводом для відхилення пропозиції учасника. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...