App Store Google Play

Дуже важливий суспільний контроль за владою, - Андрій Денисенко провів зустрічі із дніпрянами

3 Квітня 09:40
Дуже важливий суспільний контроль за владою, - Андрій Денисенко провів зустрічі із дніпрянами

Розбиті дороги, відсутність дитячих майданчиків, боротьба з компанією-енергопостачальником та завищені тарифи на комунальні послуги. Про ці та інші проблеми розповіли мешканці будинку №67, що на проспекті Богдана Хмельницього, під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком.

Голова ОСББ Світлана Богменко зазначила, що наразі мешканці будинку №67 зіткнулися із низкою проблем. Серед яких - завищені тарифи на вивезення сміття.

"Ще минулого року сміттям у місті займалося підприємство "Дніпрокомунтранс". Нас влаштовували і якість робіт, і ціна на послугу - 9 гривень з людини. Потім, грубо кажучи, нас силою змусили змінити компанію, яка вивозила сміття. Адже на сесії міської ради було прийнято рішення - люди, які оформлюють субсидію, повинні обслуговуватися тільки комунальним підприємством, зокрема "Жилсервіс", інакше субсидію не отримають. Тепер тарифи - 26,5 грн з людини, і якість послуги не покращилася", - розповіла Богменко.

Окрім того, люди жаліються, що досі залишається актуальним питання ремонту внутрішньоквартальних доріг, облаштування дитячих майданчиків та прибудинкової території. 

"Ми як ОСББ робимо усе можливе для комфортного проживання у власному ж будинку. Встановили лічильники, за влашний кошт ремонтуємо під`їзди, регулярно виходимо на прибирання. Але наприклад, відремонтувати дорогу не в силах. Уздовж та довкола будинку розбиті тротуари, неможливо ходити, через відсутність асфальту - бруд. І з візочком не пройти. Також в радіусі кілометру немає майданчику для дітей. Малеча по гаражам бігає. Ми розуміємо, що це питання до місцевої влади", - розповіла  Алла Петрівна. 

Народний депутат Андрій Денисенко пообіцяв зробити все можливе, аби змусити владу повернутися обличчям до людей. Адже усі ці питання - в компетенції міської ради. Він закликав мешканців будинку об`єднуватися та наполягати на тому, аби чиновники та міські депутати виконували свої обов`язки. 

"Наша з вами задача контролювати, щоб величезні буджетні можливості, які отримало місто через реформу децентралізації, йшли на користь територіальної громади, а не в корупційні схеми чиновників та керівництва мерії. Для цього дуже важливий громадський контроль", - зазначив він.

Як приклад Денисенко навів нещодавну перемогу над ДТЕКівськими структурами, які більше не вимагатимуть передоплати за електрику з ОСББ та інших колективних споживачів.

"До мене звернулися 88 будинків Дніпра зі скаргами, що структура ДТЕК Рината Ахметова незаконно вимагає з них 100% помісячної передоплати за електрику, погрожуючи при цьому штрафами. Я звернувся в НКРЕКП з вимогою опрацювати це питання. І великим аргументом у позитивному для нас рішенні став стос звернень містян. Тож громада має потужний та сильний вплив", - розповів парламентар. 

Нагадаємо, мешканці будинку №26, що на ж/м Тополя-2, на зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком розповіли про свою боротьбу за гідні умови проживання у власному ж будинку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...