App Store Google Play

Дуже важливий суспільний контроль за владою, - Андрій Денисенко провів зустрічі із дніпрянами

03.04.2019 09:40
Дуже важливий суспільний контроль за владою, - Андрій Денисенко провів зустрічі із дніпрянами

Розбиті дороги, відсутність дитячих майданчиків, боротьба з компанією-енергопостачальником та завищені тарифи на комунальні послуги. Про ці та інші проблеми розповіли мешканці будинку №67, що на проспекті Богдана Хмельницього, під час зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком.

Голова ОСББ Світлана Богменко зазначила, що наразі мешканці будинку №67 зіткнулися із низкою проблем. Серед яких - завищені тарифи на вивезення сміття.

"Ще минулого року сміттям у місті займалося підприємство "Дніпрокомунтранс". Нас влаштовували і якість робіт, і ціна на послугу - 9 гривень з людини. Потім, грубо кажучи, нас силою змусили змінити компанію, яка вивозила сміття. Адже на сесії міської ради було прийнято рішення - люди, які оформлюють субсидію, повинні обслуговуватися тільки комунальним підприємством, зокрема "Жилсервіс", інакше субсидію не отримають. Тепер тарифи - 26,5 грн з людини, і якість послуги не покращилася", - розповіла Богменко.

Окрім того, люди жаліються, що досі залишається актуальним питання ремонту внутрішньоквартальних доріг, облаштування дитячих майданчиків та прибудинкової території. 

"Ми як ОСББ робимо усе можливе для комфортного проживання у власному ж будинку. Встановили лічильники, за влашний кошт ремонтуємо під`їзди, регулярно виходимо на прибирання. Але наприклад, відремонтувати дорогу не в силах. Уздовж та довкола будинку розбиті тротуари, неможливо ходити, через відсутність асфальту - бруд. І з візочком не пройти. Також в радіусі кілометру немає майданчику для дітей. Малеча по гаражам бігає. Ми розуміємо, що це питання до місцевої влади", - розповіла  Алла Петрівна. 

Народний депутат Андрій Денисенко пообіцяв зробити все можливе, аби змусити владу повернутися обличчям до людей. Адже усі ці питання - в компетенції міської ради. Він закликав мешканців будинку об`єднуватися та наполягати на тому, аби чиновники та міські депутати виконували свої обов`язки. 

"Наша з вами задача контролювати, щоб величезні буджетні можливості, які отримало місто через реформу децентралізації, йшли на користь територіальної громади, а не в корупційні схеми чиновників та керівництва мерії. Для цього дуже важливий громадський контроль", - зазначив він.

Як приклад Денисенко навів нещодавну перемогу над ДТЕКівськими структурами, які більше не вимагатимуть передоплати за електрику з ОСББ та інших колективних споживачів.

"До мене звернулися 88 будинків Дніпра зі скаргами, що структура ДТЕК Рината Ахметова незаконно вимагає з них 100% помісячної передоплати за електрику, погрожуючи при цьому штрафами. Я звернувся в НКРЕКП з вимогою опрацювати це питання. І великим аргументом у позитивному для нас рішенні став стос звернень містян. Тож громада має потужний та сильний вплив", - розповів парламентар. 

Нагадаємо, мешканці будинку №26, що на ж/м Тополя-2, на зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком розповіли про свою боротьбу за гідні умови проживання у власному ж будинку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...