App Store Google Play

Чергову партію "негорючих" контейнерів для сміття в Дніпро поставить компанія Дубинських

03.04.2019 14:40
Чергову партію "негорючих" контейнерів для сміття в Дніпро поставить компанія Дубинських

Комунальне підприємство "Жилсервіс-2" Дніпровської міської ради планує замовити 2000 нових "негорючих" контейнерів, які поставить компанія ТОВ “Екологія-Д”. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на тендер, опублікований в системі Prozorro.

За 2000 контейнерів "Екологія-Д" запропонувала 13,9 мільйонів гривень, чим "перебила" на торгах пропозицію ТОВ "КОМУНАЛЬНИК". Відповідно, один контейнер коштуватиме бюджету 6950 гривень. 

При цьому варто пам’ятати, що на початку року міська рада списала таких контейнерів на 5,4 мільйона гривень. Все через те, що під час експлуатації сміттєві контейнери не раз горіли та отримували пошкодження.

Як повідомляли розслідувачі, під час першої закупівлі "євроконтейнерів" міська рада переплатила більше 4 мільйонів.

ТОВ “Екологія-Д” зареєстрували в Дніпрі у серпні 2018 року. Директором та власником фірми є мешканець Кам’янського Віталій Коваленко. Відомо, що фірма зі 111 працівниками орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної.

Зазначимо, що Володимир й Леонід Дубинські почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Січеславщини ще за Януковича. На сьогодні вони володіють низкою компаніями-прокладками, які сидять на галузі ЖКГ– більше двох десятків ТОВ і кожне висмоктує гроші зі свого напрямку: опалення, прибирання сміття, ремонт ліфтів, будівництво доріг, розчистка русел річок, навіть будівництво стадіонів. Партнером Дубинських називають Геннадія Корбана- бізнес товариша очільника Дніпра.

Нагадаємо, ТОВ «Містокомбуд», підконтрольне братам Дубинським, 12 березня повідомило про припинення діяльності. З 2016 року фірма виграла тендерів на суму 488.594.654,51 грн бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...