App Store Google Play

Затишок і сучасність: у Широківському районі повністю оновлюють Карпівську опорну школу

02.04.2019 13:40
Затишок і сучасність: у Широківському районі повністю оновлюють Карпівську опорну школу

У Карпівській опорній школі – масштабна реконструкція. Заклад повністю змінюють – від фасаду до класів. Уже готове ліве крило та поверх центрального корпусу: в яскравих кабінетах навчаються діти. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Велике місто чи маленьке село – не важливо. Діти всіх населених пунктів мають навчатися в сучасних умовах. На Дніпропетровщині створюємо сучасні освітні умови для школярів. У розпалі – реконструкція Карпівської опорної школи в Широківському районі», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Опорній школі в Карпівці – понад півстоліття. За роки будівля застаріла не лише «фізично», а й «морально». Коштом сільського бюджету в закладі міняли вікна та дах. Однак масштабного ремонту – не було ніколи. Повністю «прокачати» школу взялася облдержадміністрація.

Повністю «прокачати» школу взялася облдержадміністрація

«Змінам, що відбуваються з нашою школою, радіють діти та вчителі. Ми бачимо, як посвітлішало в коридорах, – сюди стало приємніше заходити. Оновлення спонукає вчителів працювати ще краще, а дітей – старанніше вчитися», – пояснила директорка Карпівської школи Людмила Олійникова.

У школі – три корпуси. Їх оновлюють по-черзі, щоб не переривати навчання. Повністю готове – ліве крило закладу. На його першому поверсі облаштували тренажерну залу. У ній безкоштовно можуть займатися не лише школярі, а й усі мешканці Карпівки. На другому поверсі – новенький кабінет історії, шкільний музей та бібліотека.

Повністю готове – ліве крило закладу

«У нашій школі стало дуже затишно. В яскравих кабінетах дійсно хочеться вчитися. Мені здається, що після завершення реконструкції школа стане ще цікавішою», – поділилася дев’ятикласниця Єлизавета Благар.

Зі змінами – й другий поверх центрального корпусу. В осучаснених класах із різнокольоровими дверима та стіною біля дошки вже тривають заняття.

«Мені дуже подобається наш клас. Він зелений. Це мій улюблений колір», – сказала семикласниця Ліза Пилипенко.

На другому поверсі – новенький кабінет історії, шкільний музей та бібліотека

«Родзинка» оновлених класів – інтерактивні дошки. Завдяки ним, кажуть учителі, діти активніше працюють на заняттях.

«На дошці діти переглядають відео, презентації, карти. Це робить уроки більш різноманітними. Хлопці та дівчата з ентузіазмом відповідають на запитання, беруть участь в обговореннях. Навчання стало ефективнішим», – розказала учитель географії Тамара Булавка.

Підрядники повністю утеплили фасад будівлі. Нині його обшивають та роблять різнокольоровим. Активні ремонтні роботи – у правому крилі школи та спортивній залі.

 Зі змінами – й другий поверх центрального корпусу

Після реконструкції будівлі облаштують стадіон: футбольне поле, бігові доріжки та ігрові майданчики. На задньому подвір’ї навчального закладу створять зону відпочинку з альтанками. Територію школи огородять парканом.

В опорній школі – 200 учнів. Це – діти з Карпівки та шести ближніх сіл.

Раніше повідомлялося, що у дніпровській школі №126 продовжується реконструкція: оновили підлогу, опалення, каналізацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...