App Store Google Play

Водоканал у Кам’янському хочуть збанкрутувати аби не платити борг перед Аульським водоводом

02.04.2019 17:00
Водоканал у Кам’янському хочуть збанкрутувати аби не платити борг перед Аульським водоводом

Комунальне виробниче підприємство Кам’янської міської ради «Міськводоканал» перебуває під загрозою банкрутства. Втім, наразі це оскаржується Аульським водоводом, якому кам’янський водоканал заборгував понад 65 мільйонів гривень за постачання води. Про це Дніпрограду розповів заступник директора Аульского водоводу Дмитро Михалевич.

Так, згідно із ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 24 січня 2019 року було розпочато процедуру банкрутства «Міськводоканалу». Окрім цього, судом було введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, в тому числі й Аульського водоводу. Це призвело до того, що кам’янське підприємство припинило розрахунок за боргами. У разі його остаточного банкрутства, Аульский водовід не отримає більше 65 мільйонів гривень боргу. А це у свою чергу призведе до того, що у обласного підприємства не буде коштів аби розрахуватися за електроенергію, яка є основним ресурсом життєдіяльності водоканалу.

«Аульский водовід неодноразово звертався до Кам’янської міської ради з вимогою внести в порядок денний питання про внесення «Міськводоканалу» до переліку підприємств соціального значення, до яких неможливо застосувати процедуру банкрутства, а також передбачити програму із забезпечення фінансової підтримки водоканалу з метою погашення його боргів за воду», - повідомив Михалевич.

Не дивлячись на це, міська рада проігнорувала звернення Аульского водоводу і продовжує сприяти банкрутству «Міськводоканалу».

У відповідь на ухвалу суду, Аульський водовід подав апеляційну скаргу з вимогою визнати процедуру банкрутства фіктивною. Також було подано заяву на відвід судді, яка веде справу кам’янського водоканалу. Обидва звернення мають розглянути найближчим часом. У разі їх ухвалення, процедура «Міськводоканалу» буде припинена.

«Ми бачимо, що ведеться робота з повної ліквідації «Міськводоканалу», який є соціально важливим підприємством. У разі його банкрутства Аульський водовід та весь регіон в цілому отримає катастрофічні наслідки», - зауважив Дмитро Михайлевич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...