App Store Google Play

Українці навчилися оцінювати діяльність політичних еліт не через революції, а через вибори, - Романюков

02.04.2019 10:40
Українці навчилися оцінювати діяльність політичних еліт не через революції, а через вибори, - Романюков

Перший тур виборів Президента України показав, що українці навчилися оцінювати діяльність політичних еліт не через революції, а через вибори. Втім, уже під час другого туру вибір для більшості громадян буде дуже нелегким. Про це заявив активіст та голова правління Громадського контролю Артем Романюков, передає Дніпроград.

Центральна виборча комісія лише закінчила підраховувати голоси на виборах кандидата України. Однак результати не дуже відрізняються від даних, наведених екзит-полом одразу після голосування. Втім, вони все одно виявилися досить несподіваними. За словами активіста, заздалегідь давати які-небуть прогнози щодо результату виборів не мало б ніякого значення.

"Кампанія з самого початку була настільки непередбачуваною, що прогнозування більше, ніж за тиждень вперед, не мало взагалі жодного сенсу", - зазначив Артем Романюков.

На його думку, результат цих виборів показав, що українці спроможні оцінювати діяльність політичної верхівки суспільства за допомогою більш мирних способів.

"Українці навчилися оцінювати діяльність політичних еліт не через революції, а через вибори. І це тішить", - підкреслив Романюков і додав, що  для більшості наших співвітчизників вибір президента у другому турі буде непростим.

"Найвірогідніше матимемо тепер у другому турі одного кандидата - прямого олігарха, а іншому кадидатові треба буде ще довести свою незалежність від олігархату", - зазначив активіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...