App Store Google Play

У Солоному поряд із реконструйованою школою зводять сучасний будинок для проживання дітей-сиріт

02.04.2019 12:20
У Солоному поряд із реконструйованою школою зводять сучасний будинок для проживання дітей-сиріт

У Солоному поруч із осучасненою Дніпропетровською ОДА опорною школою зводять одноповерхівку. Там буде малий груповий будинок для проживання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Замість «казармених» умов інтернату малеча отримає тепло, комфорт і родинний затишок. Головне – матиме більше самостійності, а отже, зможе краще підготуватися до дорослого життя. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Формат «казармених» інтернатів відходить у минуле. Діти, які не мають батьків, не повинні відчувати відсутність родинного затишку та тепла. В різних куточках Дніпропетровщини зводимо чотири малі групові будинки для проживання сиріт. Там створимо для малечі комфортні побутові умови та сімейну атмосферу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Коробка» будівлі вже готова

 У затишних умовах проживатимуть і діти-сироти із Солонянщини. Наразі для них у райцентрі зводять одноповерховий будинок.

«У будиночку проживатимуть до 10 дітей. Для них облаштують 5 спалень, вітальню, кухню, їдальню, чотири санвузли та пральню. Передбачать і зручності для малечі з інвалідністю, – сказав Солонянський селищний голова Михайло Копейко. – Діти не будуть «ходити строєм», як в інтернаті. Вони зможуть навчатися у звичайній школі, відвідувати гуртки, приводити у гості друзів». 

Роботи тривають і ззовні,..

«Коробка» будівлі вже готова. Зараз підрядники утеплюють покрівлю. Після термомодернізують фасад. Незабаром розпочнуть внутрішнє оздоблення. Вже залили стяжку майбутньої підлоги.

Стіни пофарбують у різні кольори. Різнобарвними будуть і меблі, і плитка у вбиральнях.

Замість «казармених» інтернатів діти отримають родинний затишок

«Діти зможуть навчитися готувати, прати, доглядати за собою. Вихователі, соціальні працівники та кухарі допомагатимуть їм. А ще – доглядатимуть за малечею, якщо та хворітиме, – розповіла начальник служби у справах дітей Солонянської селищної ради Ірина Котенко. – У будинку дітлахи зможуть жити до 18 років. А в разі продовження навчання – до 23».

Поряд із будинком зводять невеличку споруду. Там установлять електрокотли та облаштують господарчий блок.

Приведуть до ладу і територію навколо. Покладуть тротуарну плитку, висадять дерева, встановлять лави. Буде ігровий майданчик з гойдалками. Його зроблять із нетравматичним покриттям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...