App Store Google Play

У Дніпрі у кожному дворі та школі відбудеться тренування з воркауту

2 Квітня 15:00
У Дніпрі у кожному дворі та школі відбудеться тренування з воркауту

20 квітня у Дніпрі відбудеться відкриття теплого сезону тренувань з воркауту. Окрім цього, стартує масштабний соціальний проект "Приїдемо в кожен двір".  Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповів лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації «Street Workout» Денис Мінін.

За його словами, цього року вже вчетверте буде проводитися Тур здорового способу життя. До нього входять показові виступи з воркауту від учнів «Workout Academy» та атлетів з інших міст, майстер-класи від тренерів. Частина туру - програма "Приїдемо в кожен двір", основна мета якої популяризувати спорт серед молоді.

"Цього року проект буде наймаштабнішим з усіх проведених нами. Якщо минулого року ми відвідали близько 30% дворів Дніпра, то цьогоріч плануємо приїхати до кожного двору. У дворах ми проводимо майстер-класи, вчимо як правильно займатися на спортивних майданчиках, цим самим популяризуючи здоровий спосіб життя", - зазначив Денис Мінін.

Він додав, що другою частиною туру є відвідування шкіл Дніпра.

"Минулого року ми проїхали понад 100 шкіл, цьогоріч - близько 40. У школах ми спілкуємося з учнями про концепцію здорового способу життя, розповідаємо про шкоду від наркотиків та тютюнопаління та розвінчуємо міфи про "безпечність" вейпів та кальянів. Окрім цього, ми проводимо уроки фізкультури, під час яких ми знайомимо  учнів з різними видами спорту. З тими, яких немає у школі", - заявив Денис Мінін.

Мінін зазначив, що всі охочі можуть організувати тренування у школі чи дворі. Для цього потрібно написати організаторам у Facebook чи будь-яку іншу соціальну мережу та запросити їх.

Зазначається, що перше тренування відбудеться 20 квітня. Місце проведення: «Workout Academy Premium Park», бульвар Слави, 5к, ж/м Перемога, Дніпро. Початок о 13.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...