App Store Google Play

У Дніпрі у кожному дворі та школі відбудеться тренування з воркауту

02.04.2019 15:00
У Дніпрі у кожному дворі та школі відбудеться тренування з воркауту

20 квітня у Дніпрі відбудеться відкриття теплого сезону тренувань з воркауту. Окрім цього, стартує масштабний соціальний проект "Приїдемо в кожен двір".  Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповів лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації «Street Workout» Денис Мінін.

За його словами, цього року вже вчетверте буде проводитися Тур здорового способу життя. До нього входять показові виступи з воркауту від учнів «Workout Academy» та атлетів з інших міст, майстер-класи від тренерів. Частина туру - програма "Приїдемо в кожен двір", основна мета якої популяризувати спорт серед молоді.

"Цього року проект буде наймаштабнішим з усіх проведених нами. Якщо минулого року ми відвідали близько 30% дворів Дніпра, то цьогоріч плануємо приїхати до кожного двору. У дворах ми проводимо майстер-класи, вчимо як правильно займатися на спортивних майданчиках, цим самим популяризуючи здоровий спосіб життя", - зазначив Денис Мінін.

Він додав, що другою частиною туру є відвідування шкіл Дніпра.

"Минулого року ми проїхали понад 100 шкіл, цьогоріч - близько 40. У школах ми спілкуємося з учнями про концепцію здорового способу життя, розповідаємо про шкоду від наркотиків та тютюнопаління та розвінчуємо міфи про "безпечність" вейпів та кальянів. Окрім цього, ми проводимо уроки фізкультури, під час яких ми знайомимо  учнів з різними видами спорту. З тими, яких немає у школі", - заявив Денис Мінін.

Мінін зазначив, що всі охочі можуть організувати тренування у школі чи дворі. Для цього потрібно написати організаторам у Facebook чи будь-яку іншу соціальну мережу та запросити їх.

Зазначається, що перше тренування відбудеться 20 квітня. Місце проведення: «Workout Academy Premium Park», бульвар Слави, 5к, ж/м Перемога, Дніпро. Початок о 13.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...