App Store Google Play

Працівники театру опери та балету у Дніпрі заявили про "знищення" театру новим керівництвом

02.04.2019 14:40
Працівники театру опери та балету у Дніпрі заявили про "знищення" театру новим керівництвом

Деякі працівники театру опери та балету у Дніпрі вважають, що нове керівництво цілеспрямовано планує "знищити" театр. За їхніми словами, відбувається це шляхом зняття ведучих солістів з партій, репресивного ставлення до керівників, збиранням колективу без відома керівництва, фальсифікацією наказів та безпідставними доганами. Із такою заявою сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції у "НМ" виступив виконуючий обов'язки головного диригента театру Юрій Пороховник, передає Дніпроград.

"Із приходом даного керівництва я зрозумів, що в театрі не потрібна опера і не потрібен класичний балет. Я заявляю це і хочу, щоб мене почули всі оперні театри України, що відбувається пряме знищення оперного театру у Дніпрі. Це цілеспрямована комерційна структура, яка хоче захопити протизаконно наш театр і нав'язати їм свою репресивну політику - створюються конфліктні ситуації у колективі, у кабінетах робляться погрози про звільнення, запрошуються люди без відома головних спеціалістів", - розповів Юрій Пороховник.

Також працівники заявили про порушення виробничих процесів та момент зрощування приватного бізнесу із державним театром.

"У виставах використовуються декорації діючого керівника театру Костянтина Пінчука. Яким чином це відбувається фінансово, ніхто не знає. А видаються вони за декорації театру. Крім того, є ще одна скандальна ситуація, коли в театрі була постановка оперети "Містер Ікс", яка до оперного театру Дніпра немає жодного відношення. Прем'єра назначена чомусь у Кривому Розі, а в афіші немає жодної згадки про наш театр. І солісти вказані не ті, що працюють у нас в театрі, на репетиціях він також не був", - додала режисер театру Жанна Чипелова.

Водночас, за словами голови Профспілки працівників ОКПК „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, конфлікт, який винесли на загал деякі працівники театру - лише конфлікт інтересів.

Працівники ж такою відповіддю не задоволені, тому склали колективну заяву та мають намір відправити її у відповідні профільні структури.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі розгорівся скандал навколо конкурсу на посаду директора Дніпропетровського обласного академічного театру опери та балету. Як заявляють деякі з учасників процесу, зазначений відбір відбувся не прозоро і унеможливив обрання одного із кандидатів. 

Раніше повідомлялося, що Народну артистку України, колишню солістку Дніпропетровського обласного академічного театру опери та балету Валентину Коваленко, конкурсна комісія при театрі назвала безголосою та безталанною. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...