App Store Google Play

Попри заяви міської ради, Марганець залишиться з водою

02.04.2019 13:00
Попри заяви міської ради, Марганець залишиться з водою

Нещодавно в Марганці почали розповсюджувати інформацію про те, що місцевий водоканал припинить свою роботу і зупинить подачу питної води населенню. Не зважаючи на це, водопостачання в Марганці буде. Про це Дніпрограду повідомила директор підприємства Ірина Петровенко.

У зв'язку із реформою ринку електроенергії, Марганецький водоканал опинився у критичній ситуації через вимогу здійснювати передплату за електропостачання. Відповідно, аби розраховуватися за передоплату, підприємству необхідні були додаткові кошти. Щодо фінансової підтримки керівництво водоканалу зверталося до обласної ради, але позитивного відгуку від депутатів отримано не було.

Критичну ситуацію обговорювали і в міській раді Марганця, куди протягом останніх тижнів направлялися численні звернення. Втім, як зазначила директор водоканалу, допомоги від міських депутатів та міського голови підприємство також не отримало. Натомість, міська рада повідомила населення про можливе припинення роботи водоканалу, що здійняло паніку серед населення.

"За одну ніч вся питна вода з наших резервуарів була вибрана абонентами, які з міської ради отримали інформацію про відключення електроенергії водоканалу", - повідомила директор Ірина Петровенко.

Втім, анонсованого відключення так і не відбулося. Як зазначила директор, їй на зустріч пішла місцева компанія, яка постачає електроенергію та розподільча компанія ДТЕКу. Окрім цього, вона додала, що у боротьбу за збереження питної води для населення включилися і народний депутат Валентин Дідич та заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус.

Як наслідок, наразі комунальне підприємство має підписати угоду із постачальником та продовжує свою роботу з очищення та поставки води. Відповідно, відключення водопостачання в Марганці та прилеглих районах не буде.

Нагадаємо, що раніше під загрозою відключення від електроенергії знаходився Аульський водовід.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...